UAB "Konsultantų centras" — įmonės kodas 180365873
- Įmonės kodas
- 180365873
- PVN nr.
- 180365873
- Regionas / savivaldybė
- Telšiai
- Miestas
- Telšiai
- Adresas
- Telšiai, Ramunių g. 1, LT-87116, 87116 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8622 — Medicinos specialistų veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Feb 26
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−1 637 €▼ 111,4%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
2▼ 83,3%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 125 108 | 116 147 | 125 485 | 131 376 | 142 257 | 112 790 | 124 017 | 133 437 | 90 593 | — |
| Visos pajamos | 125 108 | 116 147 | 125 485 | 131 376 | 142 257 | 112 790 | 124 017 | 133 437 | 90 593 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 51 289 | 38 838 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 331 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 637 |
| Grynasis pelnas | 51 289 | 38 838 | 31 250 | 34 991 | 48 737 | 34 265 | 46 128 | 32 086 | 14 331 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 637 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 21 | 21 | 15 | 16 | 17 | 12 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 28 097 | 20 450 | 14 422 | 12 252 | 7 164 | 5 013 | 5 296 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 84 899 | 103 990 | 110 280 | 112 648 | 135 432 | 127 609 | 139 285 | 62 946 | 52 917 | 1 795 |
| Visi įsipareigojimai | 4 568 | 6 824 | 5 642 | 1 570 | 7 158 | 4 219 | 2 128 | 27 964 | 3 604 | 536 |
| Nuosavas kapitalas | 108 428 | 117 616 | 119 060 | 123 330 | 135 438 | 128 403 | 142 453 | 34 982 | 49 313 | 1 259 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 390 NACE 8622 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 1 637 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, tai yra 83,3% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 536 €, o nuosavas kapitalas — 1 259 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 19. vieta — Didžiausi darbdaviai sveikata ir socialinė rūpyba veiklos srityje (Telšiai) 2024 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Didžiausi darbdaviai sveikata ir socialinė rūpyba veiklos srityje (Telšiai) 2023 m.
- 11. vieta — Pelningiausios įmonės sveikata ir socialinė rūpyba veiklos srityje (Telšiai) 2023 m.
- 15. vieta — TOP 25 įmonių sveikata ir socialinė rūpyba veiklos srityje (Telšiai) pagal apyvartą 2023 m.
- 46. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Telšiai savivaldybėje 2023 m.
- 81. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės sveikata ir socialinė rūpyba veiklos srityje 2023 m.
- 89. vieta — Didžiausi darbdaviai Telšiai savivaldybėje 2023 m.▼ 26 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 63. vieta — Didžiausi darbdaviai Telšiai savivaldybėje 2022 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 79. vieta — Didžiausi darbdaviai medicinos specialistų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 100. vieta — Pelningiausios įmonės Telšiai savivaldybėje 2022 m.▼ 30 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 70. vieta — Pelningiausios įmonės Telšiai savivaldybėje 2021 m.▲ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 70. vieta — Didžiausi darbdaviai Telšiai savivaldybėje 2021 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 55. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Telšiai savivaldybėje 2020 m.
- 76. vieta — Didžiausi darbdaviai Telšiai savivaldybėje 2020 m.▼ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 87. vieta — Pelningiausios įmonės Telšiai savivaldybėje 2020 m.▼ 42 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 45. vieta — Pelningiausios įmonės Telšiai savivaldybėje 2019 m.
- 58. vieta — Didžiausi darbdaviai Telšiai savivaldybėje 2019 m.
- 63. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Telšiai savivaldybėje 2019 m.
- 69. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Telšiai savivaldybėje 2019 m.
- 94. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Telšiai savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Konsultantų centras" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 1 637 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Konsultantų centras"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Konsultantų centras"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Medicinos specialistų veikla“ (EVRK 8622), įsikūrusi Telšiai.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Konsultantų centras"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą