UAB "Koko LT" — įmonės kodas 304694984
- Įmonės kodas
- 304694984
- PVN nr.
- LT100011234212
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus miesto savivaldybės teritorija
- Miestas
- Vilniaus miesto savivaldybės teritorija
- Adresas
- Vilniaus miesto savivaldybės teritorija Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4771 — Drabužių mažmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Oct 16
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−43,5 tūkst. €▼ 25,5%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
2▼ 60,0%
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 150 927 | 621 749 | 1 057 688 | 243 079 | 116 407 | 50 017 | — |
| Visos pajamos | 150 927 | 621 749 | 1 057 688 | 243 079 | 116 407 | 50 017 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 5 839 | 108 052 | 201 661 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 32 666 | 51 973 | 34 648 | 43 483 |
| Grynasis pelnas | 5 839 | 91 844 | 171 412 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 32 666 | 51 973 | 34 648 | 43 483 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 2 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 22 311 | 53 978 | 164 804 | 161 809 | 145 327 | 91 289 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 62 992 | 141 990 | 178 861 | 94 418 | 38 818 | 37 | 11 142 |
| Visi įsipareigojimai | 77 288 | 95 785 | 169 753 | 114 981 | 94 872 | 36 701 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 8 339 | 100 183 | 173 912 | 141 246 | 89 273 | 54 625 | 11 142 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 601 NACE 4771 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 43 483 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, tai yra 60,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 11 142 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 18. vieta — Didžiausi darbdaviai prekyba veiklos srityje (Vilniaus miesto savivaldybės teritorija) 2024 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 67. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2024 m.▼ 22 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Didžiausi darbdaviai prekyba veiklos srityje (Vilniaus miesto savivaldybės teritorija) 2023 m.
- 17. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2023 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 19. vieta — Didžiausi darbdaviai Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2023 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 21. vieta — TOP 25 įmonių prekyba veiklos srityje (Vilniaus miesto savivaldybės teritorija) pagal apyvartą 2023 m.
- 45. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2023 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 63. vieta — Didžiausios Vilniaus miesto savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2023 m.
- 63. vieta — Didžiausios Vilniaus miesto savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2023 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2022 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 28. vieta — Didžiausi darbdaviai Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2022 m.▲ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 43. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2022 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 64. vieta — Didžiausios Vilniaus miesto savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2021 m.
- 8. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2021 m.
- 37. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2021 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 46. vieta — Didžiausi darbdaviai Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2021 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 54. vieta — Didžiausios Vilniaus miesto savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 40 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2020 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Pelningiausios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2020 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2020 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — Didžiausios Vilniaus miesto savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 36. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2020 m.▲ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 54. vieta — Didžiausi darbdaviai Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2020 m.
- 2. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2019 m.
- 2. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2019 m.
- 17. vieta — Pelningiausios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2019 m.
- 32. vieta — Didžiausios Vilniaus miesto savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 50. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Koko LT" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 43 483 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Koko LT"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Koko LT"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Drabužių mažmeninė prekyba“ (EVRK 4771), įsikūrusi Vilniaus miesto savivaldybės teritorija.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Koko LT"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą