UAB "K&O" transportas — įmonės kodas 302571997
- Įmonės kodas
- 302571997
- PVN nr.
- LT100005795213
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus rajono savivaldybės teritorija
- Miestas
- Vilniaus rajono savivaldybės teritorija
- Adresas
- Vilniaus rajono savivaldybės teritorija Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5226 — Krovinių gabenimo agentų ir ekspeditorių veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Dec 06
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2022, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 41 263 | 78 688 | 82 651 | 78 351 | 54 547 | 66 760 | 113 906 | 192 103 |
| Visos pajamos | 41 263 | 78 688 | 82 651 | 78 351 | 54 547 | 66 760 | 113 906 | 192 103 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 5 681 | 0 | 4 268 | 0 | 12 471 | 9 356 | 9 180 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 5 004 | 0 | 7 045 | 0 | 10 185 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 5 681 | 0 | 4 268 | 0 | 12 471 | 8 894 | 8 496 |
| Grynasis nuostolis | 5 004 | 0 | 7 045 | 0 | 10 185 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 3 | 4 | 5 |
| Ilgalaikis turtas | 4 762 | 15 957 | 9 666 | 5 170 | 1 367 | 231 | 804 | 12 705 |
| Trumpalaikis turtas | 7 225 | 17 984 | 10 454 | 17 942 | 14 223 | 24 299 | 32 756 | 31 726 |
| Visi įsipareigojimai | 7 661 | 16 972 | 10 578 | 8 686 | 11 324 | 8 639 | 9 118 | 11 721 |
| Nuosavas kapitalas | 4 326 | 17 248 | 10 204 | 14 471 | 4 287 | 16 755 | 25 649 | 34 145 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 10 136 | 10 136 | 10 136 | 10 136 | 10 136 | 10 136 | 10 136 | 10 136 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 096 NACE 5226 įmonių (2022).
Trumpai
UAB "K&O" transportas 2022 m. nurodė 192 103 € apyvartą, tai yra 68,7% daugiau nei 2021 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Krovinių gabenimo agentų ir ekspeditorių veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus rajono savivaldybės teritorija. Įmonė uždirbo 8 496 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 4,4%. 2022 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 5 darbuotojų, tai yra 25,0% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 11 721 €, o nuosavas kapitalas — 34 145 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Krovinių gabenimo agentų ir ekspeditorių veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Ravaiga" | Kaunas | 192 058 | 6 277 | 1 |
| UAB ATLANTIS FRUITS | Vilnius | 192 538 | −19 646 | 2 |
| R. Lapės UAB | Panevėžys | 192 607 | 4 201 | 6 |
| UAB "JAV transportas" | Akademija | 191 425 | 1 293 | 10 |
| UAB "Litsaneta" | Buivydiškių k. | 190 832 | 12 603 | 4 |
| UAB "Baltijos dominanta" | Vilnius | 193 775 | 6 203 | 2 |
| UAB "ARNIT AUTO" | Vilnius | 189 821 | −18 055 | — |
| UAB Vilnia Expedition | Vilnius | 194 975 | 382 | 6 |
Įtraukta į reitingus
- 4. vieta — Didžiausi darbdaviai Vilniaus rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2022 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2022 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Didžiausios Vilniaus rajono savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — Pelningiausios įmonės Vilniaus rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2022 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Didžiausi darbdaviai Vilniaus rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2021 m.
- 7. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2021 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Pelningiausios įmonės Vilniaus rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2021 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — Didžiausios Vilniaus rajono savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Didžiausi darbdaviai Vilniaus rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2020 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Pelningiausios įmonės Vilniaus rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2020 m.
- 11. vieta — Didžiausios Vilniaus rajono savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2020 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Didžiausios Vilniaus rajono savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 12. vieta — Didžiausi darbdaviai Vilniaus rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2019 m.
- 19. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus rajono savivaldybės teritorija savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "K&O" transportas apyvarta?
2022 m. UAB "K&O" transportas nurodė 192 103 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "K&O" transportas dirba pelningai?
Taip. 2022 m. įmonė uždirbo 8 496 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 4,4%.
Kiek darbuotojų turi UAB "K&O" transportas?
2022 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 5 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "K&O" transportas?
Pagrindinė veiklos sritis – „Krovinių gabenimo agentų ir ekspeditorių veikla“ (EVRK 5226), įsikūrusi Vilniaus rajono savivaldybės teritorija.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "K&O" transportas?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą