UAB "Jūros investicijos" — įmonės kodas 304076945
Dideli įsipareigojimai
- Įmonės kodas
- 304076945
- PVN nr.
- LT100009656218
- Regionas / savivaldybė
- Kaunas
- Miestas
- Kaunas
- Adresas
- Kaunas, Karaliaus Mindaugo pr. 38, LT-44307, 44307 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6820 — Nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Aug 03
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−78,4 tūkst. €▼ 325,6%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▼ 50,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | — | 1 561 | 18 422 | 29 339 | 610 465 | 1 187 844 | 25 432 | 446 500 | — |
| Visos pajamos | — | — | 1 561 | 18 422 | 29 339 | 610 465 | 1 187 844 | 25 432 | 446 500 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 1 584 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 41 146 | 300 597 | 0 | 34 736 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 1 584 | 27 569 | 52 914 | 55 033 | 67 060 | 0 | 0 | 22 731 | 0 | 78 356 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 1 147 749 | 1 488 324 | 1 498 972 | 1 510 536 | 798 558 | 680 582 | 692 337 | 614 764 | 646 588 |
| Trumpalaikis turtas | 1 982 | 57 757 | 12 553 | 10 546 | 5 897 | 862 765 | 861 564 | 1 070 891 | 1 096 898 | 916 735 |
| Visi įsipareigojimai | 1 067 | 1 232 088 | 1 580 404 | 1 644 072 | 1 718 015 | 1 725 482 | 1 390 341 | 1 634 102 | 1 518 178 | 1 448 824 |
| Nuosavas kapitalas | 915 | −26 653 | −79 567 | −134 600 | −201 660 | −121 726 | 181 316 | 158 584 | 193 320 | 114 964 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 085 NACE 6820 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 78 356 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, tai yra 50,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 448 824 €, o nuosavas kapitalas — 114 964 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 51. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kaunas savivaldybėje 2022 m.
- 70. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės nekilnojamasis turtas veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Jūros investicijos" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 78 356 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Jūros investicijos"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Jūros investicijos"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimas“ (EVRK 6820), įsikūrusi Kaunas.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Jūros investicijos"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą