UAB "Jansvis" — įmonės kodas 126292534
- Įmonės kodas
- 126292534
- PVN nr.
- LT262925314
- Regionas / savivaldybė
- Pasvalio r. sav.
- Miestas
- Pervalkų k.
- Adresas
- Pasvalio r. sav., Pasvalio apylinkių sen., Pervalkų k., Ežero g. 16, LT-39102, 39102 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 2522 — Kitų metalinių cisternų, rezervuarų ir talpyklų gamyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Aug 12
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
9 954 €—
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 423 534 | 899 308 | 560 687 | 692 049 | 632 289 | 768 514 | 425 437 | 493 708 | — |
| Visos pajamos | 423 534 | 899 308 | 560 687 | 692 049 | 632 289 | 768 514 | 425 437 | 493 708 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 26 923 | 13 713 | 23 956 | 2 344 | 3 944 | 0 | 0 | 9 954 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 23 907 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 87 811 | 226 770 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 22 948 | 11 584 | 20 363 | 1 992 | 3 352 | 0 | 0 | 9 954 |
| Grynasis nuostolis | 23 907 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 87 811 | 226 770 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 19 | 19 | 17 | 17 | 13 | — |
| Ilgalaikis turtas | 303 809 | 297 883 | 423 641 | 387 550 | 276 506 | 290 500 | 282 594 | 233 686 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 110 331 | 58 071 | 171 432 | 207 732 | 329 744 | 195 951 | 232 174 | 1 431 | 89 565 |
| Visi įsipareigojimai | 323 686 | 248 979 | 476 561 | 462 614 | 465 336 | 340 792 | 435 400 | 399 814 | 138 999 |
| Nuosavas kapitalas | 84 027 | 106 975 | 118 559 | 138 922 | 140 914 | 144 266 | 62 073 | −164 697 | −49 434 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 31 858 | 31 858 | 31 858 | 31 858 | 31 858 | 31 858 | 31 858 | 31 858 | 31 858 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 7 NACE 2522 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
Įmonė uždirbo 9 954 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 138 999 €, o nuosavas kapitalas — −49 434 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 5. vieta — Pelningiausios įmonės apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Pasvalio r. sav.) 2024 m.
- 4. vieta — Didžiausi darbdaviai kitų metalinių cisternų, rezervuarų ir talpyklų gamyba veiklos srityje 2022 m.
- 5. vieta — TOP 12 įmonių kitų metalinių cisternų, rezervuarų ir talpyklų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 34. vieta — Didžiausi darbdaviai Pasvalio r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 51. vieta — Didžiausios Pasvalio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Pasvalio r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 28. vieta — Didžiausi darbdaviai Pasvalio r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 48. vieta — Didžiausios Pasvalio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 69. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pasvalio r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 27 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Pasvalio r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 24. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Pasvalio r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 28. vieta — Didžiausi darbdaviai Pasvalio r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 32. vieta — Didžiausios Pasvalio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.
- 42. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pasvalio r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 96. vieta — Pelningiausios įmonės Pasvalio r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 19. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Pasvalio r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 24. vieta — Didžiausi darbdaviai Pasvalio r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 32. vieta — Didžiausios Pasvalio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 40. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pasvalio r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 98. vieta — Pelningiausios įmonės Pasvalio r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Jansvis" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 9 954 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima UAB "Jansvis"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų metalinių cisternų, rezervuarų ir talpyklų gamyba“ (EVRK 2522), įsikūrusi Pervalkų k., Pasvalio r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Jansvis"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą