UAB "IT Construct" — įmonės kodas 302880449
- Įmonės kodas
- 302880449
- PVN nr.
- LT100008103815
- Regionas / savivaldybė
- Vilnius
- Miestas
- Vilnius
- Adresas
- Vilnius, Girulių g. 10-201, LT-12112, 12112 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4740 — Informacijos ir ryšių technologijų (IRT) įrangos mažmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Oct 02
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 22 323 | 28 155 | 42 863 | 51 919 | 299 247 | — | — | — | — | 0 |
| Visos pajamos | 22 323 | 28 155 | 42 863 | 51 919 | 299 247 | — | — | — | — | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 1 960 | 0 | 0 | 0 | 26 244 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 1 862 | 2 515 | 84 | 0 | 23 865 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 1 606 | 0 | 5 176 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 3 | 1 | 1 | — | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 32 054 | 80 747 | 64 644 | 54 972 | 37 258 | 24 383 | 344 710 | 24 383 | 24 383 | 24 383 |
| Trumpalaikis turtas | 262 715 | 220 057 | 232 180 | 334 479 | 418 963 | 429 517 | 109 190 | 429 517 | 429 517 | 429 517 |
| Visi įsipareigojimai | 1 762 | 5 281 | 1 218 | 95 451 | 138 356 | 141 261 | 141 261 | 141 261 | 141 261 | 141 261 |
| Nuosavas kapitalas | 293 007 | 295 523 | 295 606 | 294 000 | 317 865 | 312 639 | 312 639 | 312 639 | 312 639 | 312 639 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 289 600 | 289 600 | 289 600 | 289 600 | 289 600 | 289 600 | 289 600 | 289 600 | 289 600 | 289 600 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 260 NACE 4740 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "IT Construct" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 91 vietą tarp 92 „Informacijos ir ryšių technologijų (IRT) įrangos mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Vilnius. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 141 261 €, o nuosavas kapitalas — 312 639 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Informacijos ir ryšių technologijų (IRT) įrangos mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Uždaroji akcinė bendrovė "Autovairuotojų mokymo metodikos centras" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| UAB "FOR PRINT" | Vilnius | 0 | −1 494 | — |
| FEMOTO, UAB | Vilnius | 0 | 0 | — |
| UAB "Kur Lt" | Vilnius | 0 | −1 149 | 1 |
| MB "Pampadora" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| MB "Papildyk save" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| "Kompukis", MB | Vilnius | 0 | −82 | — |
| MB "Maksiuko prekyba" | Vilnius | 39 | −13 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "IT Construct" apyvarta?
2024 m. UAB "IT Construct" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "IT Construct" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima UAB "IT Construct"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Informacijos ir ryšių technologijų (IRT) įrangos mažmeninė prekyba“ (EVRK 4740), įsikūrusi Vilnius.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "IT Construct"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą