UAB "INRO" — įmonės kodas 301743586
- Įmonės kodas
- 301743586
- PVN nr.
- LT100011497919
- Regionas / savivaldybė
- Panevėžio r. sav.
- Miestas
- Staniūnų k.
- Adresas
- Panevėžio r. sav., Velžio sen., Staniūnų k., Daumėnų g. 14, LT-38120, 38120 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7111 — Architektūros veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Jun 15
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−240 €▲ 0,0%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | — | — | 488 207 | 62 220 | 19 600 | — | — | — | — |
| Visos pajamos | — | — | — | 488 207 | 62 220 | 19 600 | — | — | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 1 693 | 0 | 0 | 0 | 12 950 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 137 | 1 916 | 216 | 0 | 240 | 240 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 899 | 0 | 0 | 0 | 12 116 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 137 | 1 916 | 216 | 0 | 240 | 240 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 12 | 2 | 2 | — | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 10 000 | 0 | 10 000 | 66 589 | 25 255 | 3 602 | 3 022 | 1 962 | 1 722 | 1 481 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 65 262 | 37 913 | 13 176 | 13 176 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 1 480 | −7 658 | −9 574 | −10 154 | 1 962 | 1 722 | 1 481 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 832 NACE 7111 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 240 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 1 481 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 5. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Panevėžio r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 70. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "INRO" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 240 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima UAB "INRO"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Architektūros veikla“ (EVRK 7111), įsikūrusi Staniūnų k., Panevėžio r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "INRO"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą