UAB "Infus" — įmonės kodas 304072110

Įmonės kodas
304072110
PVN nr.
304072110
Regionas / savivaldybė
Vilniaus miesto savivaldybės teritorija
Miestas
Vilniaus miesto savivaldybės teritorija
Adresas
Vilniaus miesto savivaldybės teritorija Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
8623 — Odontologinės priežiūros praktikos veikla
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Registracijos data
Mon Jul 20
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2025)
972 € 55,9%
Grynasis pelnas (2025)
0 €
Grynojo pelno marža
0,0%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2015–2025, EUR

05001 tūkst.2 tūkst.2 tūkst.20152016201720182019202020212022202320242025

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−400−300−200−100020152016201720182019202020212022202320242025

Pajamos ir rezultatas

05001 tūkst.2 tūkst.2 tūkst.20152016201720182019202020212022202320242025Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

01 tūkst.2 tūkst.3 tūkst.20152016201720182019202020212022202320242025Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis20152016201720182019202020212022202320242025
Grynosios pardavimo pajamos1 8152 1052 1922 2202 2152 2172 1952 1992 202972
Visos pajamos1 8152 1052 1922 2202 2152 2172 1952 1992 202972
Pelnas prieš mokesčius00000000000
Nuostolis prieš mokesčius1734612600000000
Grynasis pelnas00000000000
Grynasis nuostolis1734612600000000
Ilgalaikis turtas2 2402 2012 1592 1172 0752 04500000
Trumpalaikis turtas2 4982 9992 6342 7124714992 5442 5432 5592 6370
Visi įsipareigojimai2 2553 0642 7832 8195365345345335496270
Nuosavas kapitalas2 4832 1362 0102 0102 0102 0102 0102 0102 0102 0100

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 1 180 NACE 8623 įmonių (2025).

Grynojo pelno marža
0,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

UAB "Infus" 2025 m. nurodė 972 € apyvartą, tai yra 55,9% mažiau nei 2024 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Odontologinės priežiūros praktikos veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus miesto savivaldybės teritorija. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Odontologinės priežiūros praktikos veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
UAB "Dentis LT"Vilniaus miesto savivaldybės teritorija39 4594 6475
MB "Dentada"Vilkaviškis2 258−297
MB "Riodonta"Vilnius2 380835
MB Maximus LTVilnius2 0001 900
Individuali įmonėRaseiniai1 970−8 3542
MB "Jonas Plioplys"Vilnius2 481197
MB "Krisdenta"Užliedžių k.1 8881 065
MB odontologijos klinika "Svajonių šypsena"Vilnius1 870−1 191

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra UAB "Infus" apyvarta?

2025 m. UAB "Infus" nurodė 972 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar UAB "Infus" dirba pelningai?

Taip. 2025 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.

Kokia veikla užsiima UAB "Infus"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Odontologinės priežiūros praktikos veikla“ (EVRK 8623), įsikūrusi Vilniaus miesto savivaldybės teritorija.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą