UAB "I-Logistics" — įmonės kodas 302577861
- Įmonės kodas
- 302577861
- PVN nr.
- LT100005826711
- Regionas / savivaldybė
- Neringa
- Miestas
- Neringa
- Adresas
- Neringa, Preilos g. 39-20, LT-93129, 93129 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4941 — Krovininis kelių transportas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Dec 22
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 322 133 | 215 880 | 239 679 | 323 084 | 260 979 | 92 904 | 146 422 | 102 937 | 97 849 | 104 186 |
| Visos pajamos | 322 133 | 215 880 | 239 679 | 323 084 | 260 979 | 92 904 | 146 422 | 102 937 | 97 849 | 104 186 |
| Pelnas prieš mokesčius | 5 340 | 0 | 770 | 8 999 | 9 148 | 0 | 4 188 | 1 522 | 0 | 294 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 3 655 | 0 | 0 | 0 | 9 379 | 0 | 0 | 11 606 | 0 |
| Grynasis pelnas | 5 066 | 0 | 650 | 8 106 | 7 776 | 0 | 3 560 | 1 294 | 0 | 250 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 3 655 | 0 | 0 | 0 | 9 379 | 0 | 0 | 11 606 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 5 | 5 | 4 | 3 | 4 | 3 | 3 |
| Ilgalaikis turtas | 57 088 | 54 896 | 40 516 | 59 540 | 42 253 | 82 248 | 105 563 | 118 921 | 94 773 | 70 842 |
| Trumpalaikis turtas | 197 278 | 109 195 | 209 963 | 234 962 | 221 281 | 163 815 | 91 190 | 106 794 | 38 720 | 13 378 |
| Visi įsipareigojimai | 255 023 | 165 846 | 255 119 | 287 504 | 248 760 | 240 668 | 187 797 | 216 093 | 171 741 | 121 479 |
| Nuosavas kapitalas | −657 | −1 755 | −1 105 | 6 998 | 14 774 | 5 395 | 8 956 | 9 622 | −1 984 | −1 734 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 828 NACE 4941 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "I-Logistics" 2024 m. nurodė 104 186 € apyvartą, tai yra 6,5% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 6 vietą tarp 10 „Krovininis kelių transportas“ veiklos srities įmonių Neringa. Įmonė uždirbo 250 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,2%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 121 479 €, o nuosavas kapitalas — −1 734 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Krovininis kelių transportas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Individuali įmonė | Neringa | 40 717 | 6 236 | 2 |
| UAB "Neringos logistika" | Neringa | 170 356 | 11 732 | 5 |
| UAB "DVDR Group" | Neringa | 25 495 | 12 464 | 2 |
| UAB "ALFA N GROUP" | Neringa | 21 355 | −25 782 | — |
| MB Neringos pervežimai | Neringa | 20 976 | −2 341 | 1 |
| UAB "Voitana" | Kaniūkiškių k. 4 | 104 225 | −41 241 | 4 |
| MB 24 tonos | Ringaudų k. | 104 146 | 42 893 | 1 |
| UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "ZOTRA" | Vilnius | 104 264 | 2 574 | — |
Įtraukta į reitingus
- 12. vieta — Didžiausi darbdaviai transportas ir saugojimas veiklos srityje (Neringa) 2024 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 13. vieta — TOP 25 įmonių transportas ir saugojimas veiklos srityje (Neringa) pagal apyvartą 2024 m.
- 16. vieta — Pelningiausios įmonės transportas ir saugojimas veiklos srityje (Neringa) 2024 m.
- 13. vieta — TOP 24 įmonių transportas ir saugojimas veiklos srityje (Neringa) pagal apyvartą 2023 m.
- 16. vieta — Didžiausi darbdaviai transportas ir saugojimas veiklos srityje (Neringa) 2023 m.
- 91. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Neringa savivaldybėje 2023 m.▼ 66 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 25. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Neringa savivaldybėje 2022 m.
- 21. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Neringa savivaldybėje 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "I-Logistics" apyvarta?
2024 m. UAB "I-Logistics" nurodė 104 186 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "I-Logistics" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 250 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,2%.
Kiek darbuotojų turi UAB "I-Logistics"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "I-Logistics"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Krovininis kelių transportas“ (EVRK 4941), įsikūrusi Neringa.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "I-Logistics"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą