UAB "GVB Invest" — įmonės kodas 123743971
- Įmonės kodas
- 123743971
- PVN nr.
- LT237439716
- Regionas / savivaldybė
- Druskininkai
- Miestas
- Druskininkai
- Adresas
- Druskininkai, M. K. Čiurlionio g. 43, LT-66164, 66164 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7020 — Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Oct 01
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
66,1 tūkst. €▼ 59,9%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
2▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 42 560 | 44 500 | 50 200 | 76 365 | 29 715 | 9 300 | — | — | — | — |
| Visos pajamos | 42 560 | 44 500 | 50 200 | 76 365 | 29 715 | 9 300 | — | — | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 216 373 | 688 485 | 628 736 | 461 316 | 2 540 825 | 0 | 166 638 | 243 874 | 174 530 | 65 894 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 575 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 216 373 | 688 485 | 628 736 | 461 316 | 2 540 825 | 0 | 161 813 | 235 184 | 164 690 | 66 072 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 575 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 791 342 | 278 308 | 234 912 | 896 204 | 1 200 578 | 1 465 578 | 2 118 277 | 3 162 110 | 3 339 767 | 3 215 959 |
| Trumpalaikis turtas | 1 079 701 | 1 653 185 | 1 809 065 | 1 408 822 | 1 997 724 | 1 559 619 | 1 065 836 | 286 606 | 303 691 | 561 244 |
| Visi įsipareigojimai | 1 674 | 319 519 | 4 270 | 1 542 | 370 | 10 045 | 5 090 | 33 790 | 63 747 | 131 390 |
| Nuosavas kapitalas | 1 869 369 | 1 616 678 | 2 045 414 | 2 306 729 | 3 200 495 | 3 017 214 | 3 179 027 | 3 415 428 | 3 580 118 | 3 646 190 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 3 365 NACE 7020 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė uždirbo 66 072 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 131 390 €, o nuosavas kapitalas — 3 646 190 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 10. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Druskininkai) 2024 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Druskininkai) 2024 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkai savivaldybėje 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 50. vieta — Pelningiausios įmonės Druskininkai savivaldybėje 2024 m.▼ 22 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 50. vieta — Pelningiausios įmonės Druskininkai mieste 2024 m.▼ 22 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Druskininkai) 2023 m.
- 15. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Druskininkai) 2023 m.
- 16. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkai savivaldybėje 2023 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 28. vieta — Pelningiausios įmonės Druskininkai mieste 2023 m.
- 28. vieta — Pelningiausios įmonės Druskininkai savivaldybėje 2023 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 13. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkai savivaldybėje 2022 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 19. vieta — Pelningiausios įmonės Druskininkai savivaldybėje 2022 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 16. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkai savivaldybėje 2021 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 26. vieta — Pelningiausios įmonės Druskininkai savivaldybėje 2021 m.
- 13. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkai savivaldybėje 2020 m.
- 2. vieta — Pelningiausios įmonės Druskininkai savivaldybėje 2019 m.
- 13. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkai savivaldybėje 2019 m.
- 55. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "GVB Invest" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 66 072 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi UAB "GVB Invest"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "GVB Invest"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla“ (EVRK 7020), įsikūrusi Druskininkai.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "GVB Invest"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą