UAB "GL Acquisitions" — įmonės kodas 302912377

Dideli įsipareigojimai
Įmonės kodas
302912377
PVN nr.
302912377
Regionas / savivaldybė
Vilnius
Miestas
Vilnius
Adresas
Vilnius, Ozo g. 12A-1, LT-08200, 08200 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
6820 — Nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimas
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Registracijos data
Mon Nov 12
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
Grynasis pelnas (2024)
−344,7 tūkst. € 91,2%
Grynojo pelno marža
Darbuotojai
1 0,0%

Apyvartos raida

2015–2024, EUR

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−400 tūkst.−300 tūkst.−200 tūkst.−100 tūkst.02015201620172018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

Darbuotojai

0001112015201620172018201920202021202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−2 mln−1 mln01 mln2 mln3 mln2015201620172018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2015201620172018201920202021202220232024
Pelnas prieš mokesčius0000000000
Nuostolis prieš mokesčius13 34491 60893 897182 635000000
Grynasis pelnas0000000000
Grynasis nuostolis13 34491 60893 897182 635176 459243 840191 774194 576180 322344 725
Vidutinis darbuotojų skaičius1111111
Ilgalaikis turtas1 880 0001 880 0001 880 0001 786 0001 692 0001 598 0001 504 0001 410 0001 316 0001 222 000
Trumpalaikis turtas25 07822 0036 1035 5221 43634 72824 98025 15060 13030 556
Visi įsipareigojimai1 945 4012 100 4652 178 4612 266 5152 344 8882 528 2752 616 3012 717 0472 867 8883 127 935
Nuosavas kapitalas−40 323−198 462−292 358−474 993−651 452−895 547−1 087 321−1 281 897−1 491 758−1 875 379
Apmokėtas įstatinis kapitalas2 8962 8962 8962 8962 8962 8962 8962 8962 8962 896

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 4 085 NACE 6820 įmonių (2024).

Įsipareigojimų santykis
249,7%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Įmonė metus baigė patyrusi 344 725 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 3 127 935 €, o nuosavas kapitalas — −1 875 379 €.

Išsami analizė

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar UAB "GL Acquisitions" dirba pelningai?

2024 m. įmonė patyrė 344 725 € grynąjį nuostolį.

Kiek darbuotojų turi UAB "GL Acquisitions"?

2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima UAB "GL Acquisitions"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimas“ (EVRK 6820), įsikūrusi Vilnius.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą