UAB "Galvės langai" — įmonės kodas 302537888
- Įmonės kodas
- 302537888
- PVN nr.
- LT100008355911
- Regionas / savivaldybė
- Vilkaviškis
- Miestas
- Vilkaviškis
- Adresas
- Vilkaviškis, J. Basanavičiaus g. 9, LT-70139, 70139 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4752 — Metalo dirbinių, statybinių medžiagų, dažų ir stiklo mažmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Aug 16
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 62 060 | — | 33 503 | 23 568 | 22 700 | 32 710 | 18 025 | 0 | 0 |
| Visos pajamos | 62 060 | — | 33 503 | 23 568 | 22 700 | 32 710 | 18 025 | 0 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 360 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 42 683 | 0 | 37 654 | 20 078 | 0 | 481 | 5 116 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 360 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 42 683 | 0 | 37 654 | 20 078 | 0 | 481 | 5 116 | 0 | 1 654 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 4 | 3 | 2 | 3 | 3 | — | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 40 824 | 0 | 32 630 | 23 940 | 0 | 24 391 | 22 151 | 18 604 | 15 296 |
| Trumpalaikis turtas | 22 340 | 0 | 93 386 | 51 745 | 0 | 5 792 | 1 463 | 0 | 33 |
| Visi įsipareigojimai | 86 656 | 0 | 231 678 | 80 975 | 0 | 15 867 | 13 933 | 3 808 | 195 316 |
| Nuosavas kapitalas | −23 492 | 0 | −105 662 | −5 290 | 0 | 14 316 | 9 681 | 14 796 | −179 987 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 843 NACE 4752 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Galvės langai" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 6 vietą tarp 6 „Metalo dirbinių, statybinių medžiagų, dažų ir stiklo mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Vilkaviškis. Įmonė metus baigė patyrusi 1 654 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 195 316 €, o nuosavas kapitalas — −179 987 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Metalo dirbinių, statybinių medžiagų, dažų ir stiklo mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Deirana" | Vilkaviškis | 1 888 | −13 999 | 1 |
| UAB "Langų oazė" | Vilkaviškis | 20 543 | 40 | 1 |
| UAB "Vilklita" | Vilkaviškis | 53 556 | 5 039 | 3 |
| Bendra Lietuvos - Suomijos įmonė "NILI-BALTIC" | Neveronių k. | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "SOLVEX BALTIC" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| UAB "Tedma" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "LINKMĖ" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Gilda" | Panevėžys | 0 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Galvės langai" apyvarta?
2024 m. UAB "Galvės langai" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Galvės langai" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 1 654 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Galvės langai"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Galvės langai"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Metalo dirbinių, statybinių medžiagų, dažų ir stiklo mažmeninė prekyba“ (EVRK 4752), įsikūrusi Vilkaviškis.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Galvės langai"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą