UAB "Finksas" — įmonės kodas 303175844
- Įmonės kodas
- 303175844
- PVN nr.
- 303175844
- Regionas / savivaldybė
- Panevėžys
- Miestas
- Panevėžys
- Adresas
- Panevėžys, Pušaloto g. 139, LT-35291, 35291 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6290 — Kita informacinių technologijų ir kompiuterių paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Oct 27
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2019, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 2 800 | 9 400 | 2 400 | 6 600 | 400 |
| Visos pajamos | 2 800 | 9 400 | 2 400 | 6 600 | 400 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 4 944 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 445 | 0 | 6 515 |
| Grynasis nuostolis | 4 944 | 4 995 | 0 | 1 315 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 23 638 | 21 949 | 20 260 | 18 570 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 12 500 | 5 003 | 5 002 | 48 | 26 |
| Visi įsipareigojimai | 41 348 | 37 156 | 35 022 | 29 693 | 4 586 |
| Nuosavas kapitalas | −5 210 | −10 204 | −9 760 | −11 075 | −4 560 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 366 NACE 6290 įmonių (2019).
Trumpai
UAB "Finksas" 2019 m. nurodė 400 € apyvartą, tai yra 93,9% mažiau nei 2018 m. ir užėmė 5 vietą tarp 5 „Kita informacinių technologijų ir kompiuterių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Panevėžys. Įmonė uždirbo 6 515 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 1 628,8%. 2019 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 4 586 €, o nuosavas kapitalas — −4 560 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita informacinių technologijų ir kompiuterių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| ScaleIT, MB | Panevėžys | 400 | 77 | — |
| MB AVLOG | Panevėžys | 4 700 | −1 464 | — |
| VšĮ "Guvus" | Panevėžys | 5 587 | −18 715 | 3 |
| UAB "Smela" | Panevėžys | 10 309 | 4 103 | 1 |
| MB "Elogika" | Panevėžys | 60 852 | 26 560 | — |
| MB Redcroc | Panevėžys | 76 250 | 28 424 | — |
| UAB "Escrowpack" | Šveicarijos k. | 421 | −3 182 | 1 |
| UAB "Mobile Angels" | Vilnius | 443 | −47 416 | 2 |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Finksas" apyvarta?
2019 m. UAB "Finksas" nurodė 400 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Finksas" dirba pelningai?
Taip. 2019 m. įmonė uždirbo 6 515 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 1 628,8%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Finksas"?
2019 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Finksas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita informacinių technologijų ir kompiuterių paslaugų veikla“ (EVRK 6290), įsikūrusi Panevėžys.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Finksas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą