UAB "Edita ir ko" — įmonės kodas 304066075
- Įmonės kodas
- 304066075
- PVN nr.
- LT100009884317
- Regionas / savivaldybė
- Šilalė
- Miestas
- Šilalė
- Adresas
- Šilalė, Žemaitės g. 6-26, LT-75126, 75126 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5621 — Pagaminto valgio tiekimas renginiams
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Jun 30
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
0 €▼ 100,0%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
9▼ 25,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 43 751 | 91 307 | 98 649 | 155 871 | 201 792 | 159 957 | 192 474 | 250 089 | 281 361 | — |
| Visos pajamos | 43 751 | 91 307 | 98 649 | 155 871 | 201 792 | 159 957 | 192 474 | 250 089 | 281 361 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 483 | 1 820 | 1 156 | 3 380 | 27 305 | 0 | 4 603 | 2 067 | 9 734 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 171 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 459 | 1 532 | 1 083 | 3 195 | 23 209 | 0 | 4 532 | 1 750 | 8 394 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 171 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 9 | 10 | 11 | 11 | 13 | 12 | 9 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 842 | 6 522 | 8 695 | 31 026 | 27 689 | 23 629 | 23 040 | 23 587 | 28 813 |
| Trumpalaikis turtas | 8 051 | 7 616 | 4 510 | 6 419 | 32 389 | 21 171 | 23 836 | 28 806 | 41 876 | 36 397 |
| Visi įsipareigojimai | 5 092 | 4 020 | 5 458 | 6 345 | 20 836 | 12 043 | 7 184 | 10 213 | 16 488 | 16 438 |
| Nuosavas kapitalas | 2 959 | 4 491 | 5 574 | 8 769 | 43 115 | 36 943 | 41 475 | 43 225 | 51 619 | 51 811 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 81 NACE 5621 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 9 darbuotojų, tai yra 25,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 16 438 €, o nuosavas kapitalas — 51 811 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 15. vieta — Didžiausi darbdaviai pagaminto valgio tiekimas renginiams veiklos srityje 2024 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 33. vieta — Didžiausi darbdaviai Šilalė savivaldybėje 2024 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 74. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šilalė savivaldybėje 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Didžiausi darbdaviai pagaminto valgio tiekimas renginiams veiklos srityje 2023 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 13. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šilalė savivaldybėje 2023 m.
- 16. vieta — TOP 25 įmonių pagaminto valgio tiekimas renginiams veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 19. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės pagaminto valgio tiekimas renginiams veiklos srityje 2023 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 23. vieta — Didžiausi darbdaviai Šilalė savivaldybėje 2023 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 23. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Šilalė savivaldybėje 2023 m.
- 47. vieta — Didžiausios Šilalė įmonės pagal apyvartą 2023 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 60. vieta — Pelningiausios įmonės Šilalė savivaldybėje 2023 m.▲ 31 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 72. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šilalė savivaldybėje 2023 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Didžiausi darbdaviai pagaminto valgio tiekimas renginiams veiklos srityje 2022 m.
- 10. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės pagaminto valgio tiekimas renginiams veiklos srityje 2022 m.
- 12. vieta — TOP 25 įmonių pagaminto valgio tiekimas renginiams veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 20. vieta — Didžiausi darbdaviai Šilalė savivaldybėje 2022 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 52. vieta — Didžiausios Šilalė įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 70. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šilalė savivaldybėje 2022 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 91. vieta — Pelningiausios įmonės Šilalė savivaldybėje 2022 m.▼ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 23. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šilalė savivaldybėje 2021 m.
- 26. vieta — Didžiausi darbdaviai Šilalė savivaldybėje 2021 m.
- 51. vieta — Didžiausios Šilalė įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 68. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šilalė savivaldybėje 2021 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 77. vieta — Pelningiausios įmonės Šilalė savivaldybėje 2021 m.
- 10. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šilalė savivaldybėje 2020 m.
- 26. vieta — Didžiausi darbdaviai Šilalė savivaldybėje 2020 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 53. vieta — Didžiausios Šilalė įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 64. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šilalė savivaldybėje 2020 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Šilalė savivaldybėje 2019 m.
- 20. vieta — Pelningiausios įmonės Šilalė savivaldybėje 2019 m.
- 28. vieta — Didžiausi darbdaviai Šilalė savivaldybėje 2019 m.
- 37. vieta — Didžiausios Šilalė įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 56. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šilalė savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Edita ir ko" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi UAB "Edita ir ko"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 9 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Edita ir ko"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Pagaminto valgio tiekimas renginiams“ (EVRK 5621), įsikūrusi Šilalė.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Edita ir ko"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą