UAB "Darni architektūra" — įmonės kodas 304842582
- Įmonės kodas
- 304842582
- PVN nr.
- LT100013970910
- Regionas / savivaldybė
- Radviliškis
- Miestas
- Radviliškis
- Adresas
- Radviliškis, Maironio g. 53-1, LT-82129, 82129 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7111 — Architektūros veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon May 14
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 23 490 | 44 500 | 41 329 | 68 648 | 100 138 | 201 954 | 185 090 |
| Visos pajamos | 23 490 | 44 500 | 41 329 | 68 648 | 100 138 | 201 954 | 185 090 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 484 | 1 037 | 0 | 2 608 | 9 172 | 44 968 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 3 053 | 0 | 0 | 0 | 12 136 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 4 | 5 |
| Ilgalaikis turtas | 8 238 | 5 994 | 852 | 0 | 0 | 5 913 | 10 810 |
| Trumpalaikis turtas | 1 257 | 4 306 | 6 837 | 8 311 | 17 500 | 59 432 | 54 177 |
| Visi įsipareigojimai | 711 | 1 579 | 4 143 | 3 255 | 3 272 | 9 678 | 21 879 |
| Nuosavas kapitalas | 5 484 | 6 521 | 2 447 | 5 056 | 14 228 | 55 667 | 43 532 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 832 NACE 7111 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Darni architektūra" 2024 m. nurodė 185 090 € apyvartą, tai yra 8,4% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 3 „Architektūros veikla“ veiklos srities įmonių Radviliškis. Įmonė metus baigė patyrusi 12 136 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 5 darbuotojų, tai yra 25,0% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 21 879 €, o nuosavas kapitalas — 43 532 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Architektūros veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Urboplana | Radviliškis | 48 001 | 1 529 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "TŪRIO FORMA" | Radviliškis | 45 850 | 3 938 | 2 |
| MB And Group | Vilnius | 185 011 | 36 226 | 1 |
| UAB "ARK Stilius" | Vilnius | 185 552 | 55 430 | 3 |
| UAB "ARCHIMODUS" | Vilnius | 186 342 | 54 358 | 1 |
| UAB "ARTEX" STUDIJA | Vilnius | 183 065 | −94 168 | 8 |
| Neue architektūra, MB | Vilnius | 182 820 | 43 715 | — |
| YCL, UAB | Vilnius | 187 806 | 59 800 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 3. vieta — TOP 25 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Radviliškis) pagal apyvartą 2024 m.
- 4. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Radviliškis) 2024 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 78. vieta — Didžiausi darbdaviai Radviliškis savivaldybėje 2024 m.
- 85. vieta — Didžiausios Radviliškis įmonės pagal apyvartą 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 85. vieta — Didžiausios Radviliškis įmonės pagal apyvartą 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2024 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 1. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Radviliškis) 2023 m.
- 2. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Radviliškis mieste 2023 m.
- 2. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2023 m.
- 3. vieta — TOP 25 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Radviliškis) pagal apyvartą 2023 m.
- 9. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Radviliškis) 2023 m.
- 18. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės architektūros veikla veiklos srityje 2023 m.
- 36. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2023 m.▲ 47 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 36. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis mieste 2023 m.
- 83. vieta — Didžiausios Radviliškis įmonės pagal apyvartą 2023 m.
- 83. vieta — Didžiausios Radviliškis įmonės pagal apyvartą 2023 m.
- 84. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2023 m.
- 83. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Darni architektūra" apyvarta?
2024 m. UAB "Darni architektūra" nurodė 185 090 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Darni architektūra" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 12 136 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Darni architektūra"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 5 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Darni architektūra"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Architektūros veikla“ (EVRK 7111), įsikūrusi Radviliškis.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Darni architektūra"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą