UAB "Avelina" — įmonės kodas 304459000
- Įmonės kodas
- 304459000
- PVN nr.
- LT100010776214
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolės savivaldybės teritorija
- Miestas
- Marijampolės savivaldybės teritorija
- Adresas
- Marijampolės savivaldybės teritorija Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4671 — Variklinių transporto priemonių didmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Feb 12
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2019, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 76 005 | 189 851 | 133 822 |
| Visos pajamos | 76 005 | 189 851 | 133 822 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 2 745 | 1 212 |
| Grynasis nuostolis | 10 810 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 4 | 5 |
| Ilgalaikis turtas | 4 532 | 8 369 | 6 689 |
| Trumpalaikis turtas | 45 512 | 112 394 | 115 288 |
| Visi įsipareigojimai | 10 854 | 78 942 | 78 944 |
| Nuosavas kapitalas | 39 190 | 41 821 | 43 033 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 161 NACE 4671 įmonių (2019).
Trumpai
UAB "Avelina" 2019 m. nurodė 133 822 € apyvartą, tai yra 29,5% mažiau nei 2018 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Variklinių transporto priemonių didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Marijampolės savivaldybės teritorija. Įmonė uždirbo 1 212 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,9%. 2019 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 5 darbuotojų, tai yra 25,0% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 78 944 €, o nuosavas kapitalas — 43 033 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Variklinių transporto priemonių didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Diodenas" | Šiauliai | 132 330 | 1 902 | 5 |
| UAB "Ausopa" | Vilnius | 132 319 | −14 438 | — |
| UAB "Consortium novum" | Vilnius | 135 408 | 4 303 | — |
| MB "TITUVA" | Biržai | 136 150 | −6 841 | — |
| UAB "Fanor" | Kaunas | 130 782 | 19 466 | — |
| MB "Ekobioenergija" | Kaunas | 129 657 | −4 973 | — |
| UAB "Zemdra" | Vilnius | 142 368 | −61 373 | — |
| MB Šiaulių automobilių centras | Šiauliai | 145 363 | 1 000 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Avelina" apyvarta?
2019 m. UAB "Avelina" nurodė 133 822 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Avelina" dirba pelningai?
Taip. 2019 m. įmonė uždirbo 1 212 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,9%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Avelina"?
2019 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 5 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Avelina"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Variklinių transporto priemonių didmeninė prekyba“ (EVRK 4671), įsikūrusi Marijampolės savivaldybės teritorija.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Avelina"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą