UAB "Autoros prekyba" — įmonės kodas 303527021
- Įmonės kodas
- 303527021
- PVN nr.
- LT100009102913
- Regionas / savivaldybė
- Ignalina
- Miestas
- Ignalina
- Adresas
- Ignalina, Geležinkelio g. 35, LT-30116, 30116 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4782 — Variklinių transporto priemonių atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Jan 12
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
90,2 tūkst. €▲ 11,6%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
9▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 234 481 | 567 655 | 581 696 | 560 530 | 554 600 | 586 277 | 872 998 | 993 820 | — | — |
| Visos pajamos | 234 481 | 567 655 | 581 696 | 560 530 | 554 600 | 586 277 | 872 998 | 993 820 | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 70 | 9 231 | 12 109 | 22 716 | 21 031 | 41 264 | 74 377 | 89 590 | 95 957 | 106 370 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 70 | 9 231 | 9 256 | 19 289 | 17 278 | 33 926 | 62 219 | 74 693 | 80 815 | 90 172 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 9 | 9 | 10 | 12 | 9 | 9 | 9 |
| Ilgalaikis turtas | 5 660 | 4 877 | 5 108 | 264 570 | 315 229 | 326 704 | 313 646 | 333 293 | 356 509 | 489 213 |
| Trumpalaikis turtas | 56 113 | 102 991 | 116 262 | 173 326 | 233 786 | 264 214 | 267 577 | 431 687 | 317 176 | 531 176 |
| Visi įsipareigojimai | 58 807 | 95 671 | 101 473 | 398 710 | 503 236 | 511 716 | 439 629 | 548 681 | 376 474 | 670 780 |
| Nuosavas kapitalas | 2 966 | 12 197 | 19 897 | 39 186 | 46 049 | 79 975 | 142 194 | 216 887 | 297 702 | 327 874 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 006 NACE 4782 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė uždirbo 90 172 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 9 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 670 780 €, o nuosavas kapitalas — 327 874 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės prekyba veiklos srityje (Ignalina) 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Didžiausi darbdaviai prekyba veiklos srityje (Ignalina) 2024 m.
- 13. vieta — Pelningiausios įmonės Ignalina savivaldybėje 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalina savivaldybėje 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 21. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalina savivaldybėje 2024 m.
- 56. vieta — Pelningiausios įmonės variklinių transporto priemonių atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekyba veiklos srityje 2024 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — Pelningiausios įmonės prekyba veiklos srityje (Ignalina) 2023 m.
- 6. vieta — Didžiausi darbdaviai prekyba veiklos srityje (Ignalina) 2023 m.
- 12. vieta — Pelningiausios įmonės Ignalina savivaldybėje 2023 m.
- 12. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalina savivaldybėje 2023 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 21. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalina savivaldybėje 2023 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 60. vieta — Pelningiausios įmonės variklinių transporto priemonių atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekyba veiklos srityje 2023 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Ignalina savivaldybėje 2022 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Ignalina savivaldybėje 2022 m.
- 12. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Pelningiausios įmonės Ignalina savivaldybėje 2022 m.
- 15. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Ignalina savivaldybėje 2022 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalina savivaldybėje 2022 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalina savivaldybėje 2022 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 61. vieta — Pelningiausios įmonės variklinių transporto priemonių atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekyba veiklos srityje 2022 m.
- 84. vieta — TOP 100 įmonių variklinių transporto priemonių atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 6. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Ignalina savivaldybėje 2021 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Ignalina savivaldybėje 2021 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Ignalina savivaldybėje 2021 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Pelningiausios įmonės Ignalina savivaldybėje 2021 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 13. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2021 m.
- 19. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalina savivaldybėje 2021 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalina savivaldybėje 2021 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Ignalina savivaldybėje 2020 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Ignalina savivaldybėje 2020 m.
- 13. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Ignalina savivaldybėje 2020 m.
- 13. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — Pelningiausios įmonės Ignalina savivaldybėje 2020 m.
- 22. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalina savivaldybėje 2020 m.
- 23. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalina savivaldybėje 2020 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Ignalina savivaldybėje 2019 m.
- 14. vieta — Pelningiausios įmonės Ignalina savivaldybėje 2019 m.
- 15. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 17. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Ignalina savivaldybėje 2019 m.
- 21. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalina savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Autoros prekyba" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 90 172 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi UAB "Autoros prekyba"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 9 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Autoros prekyba"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Variklinių transporto priemonių atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų mažmeninė prekyba“ (EVRK 4782), įsikūrusi Ignalina.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Autoros prekyba"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą