UAB ARENSA — įmonės kodas 303056039
- Įmonės kodas
- 303056039
- PVN nr.
- LT100007753017
- Regionas / savivaldybė
- Ukmergės r. sav.
- Miestas
- Rečionių k.
- Adresas
- Ukmergės r. sav., Vidiškių sen., Rečionių k., Ežero skg. 2-1, LT-20102, 20102 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7311 — Reklamos agentūrų veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed May 01
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 85 694 | 95 887 | 120 884 | 70 476 | 50 304 | 13 583 | 9 000 | 6 934 |
| Visos pajamos | 85 694 | 95 887 | 120 884 | 70 476 | 50 304 | 13 583 | 9 000 | 6 934 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 414 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 28 658 | 30 817 | 389 | 1 033 | 5 | 7 657 | 0 | 877 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 13 094 | 12 882 | 6 601 | 3 369 | 1 090 | 628 | 469 | 322 |
| Trumpalaikis turtas | 52 437 | 83 570 | 112 109 | 128 163 | 122 642 | 127 637 | 112 050 | 109 050 |
| Visi įsipareigojimai | 15 718 | 15 807 | 38 742 | 49 418 | 41 614 | 38 491 | 22 650 | 19 503 |
| Nuosavas kapitalas | 49 875 | 80 692 | 81 081 | 82 114 | 82 118 | 89 774 | 89 869 | 89 869 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 564 NACE 7311 įmonių (2023).
Trumpai
UAB ARENSA 2023 m. nurodė 6 934 € apyvartą, tai yra 23,0% mažiau nei 2022 m. ir užėmė 4 vietą tarp 4 „Reklamos agentūrų veikla“ veiklos srities įmonių Ukmergės r. sav.. Įmonė uždirbo 877 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 12,6%. 2023 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 19 503 €, o nuosavas kapitalas — 89 869 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Reklamos agentūrų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Dideli" | Šinkūnų k. | 24 107 | −479 | — |
| MB "Kūrybos vartai" | Šventupės k. | 57 767 | −2 124 | 1 |
| Mažoji bendrija "Agdanis" | Alytus | 6 941 | 1 982 | — |
| UAB "Danevita" | Raudondvario k. | 6 975 | −37 | 1 |
| UAB "ATELJĖ" | Vilnius | 6 837 | −18 349 | 3 |
| UAB "Medicininis turizmas" | Vilnius | 6 726 | −935 | — |
| UAB "Ties&Dress" | Vilnius | 7 144 | −8 696 | — |
| UAB "Eglija" | Kaunas | 7 157 | 105 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 12. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Ukmergės r. sav.) 2023 m.
- 16. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Ukmergės r. sav.) 2023 m.
- 21. vieta — TOP 23 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Ukmergės r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 76. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ukmergės r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 72. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ukmergės r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 66. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ukmergės r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 93. vieta — Pelningiausios įmonės Ukmergės r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 63. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ukmergės r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Ukmergės r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 60. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ukmergės r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB ARENSA apyvarta?
2023 m. UAB ARENSA nurodė 6 934 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB ARENSA dirba pelningai?
Taip. 2023 m. įmonė uždirbo 877 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 12,6%.
Kiek darbuotojų turi UAB ARENSA?
2023 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB ARENSA?
Pagrindinė veiklos sritis – „Reklamos agentūrų veikla“ (EVRK 7311), įsikūrusi Rečionių k., Ukmergės r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB ARENSA?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą