UAB Anšilo SPA centras — įmonės kodas 305219613
- Įmonės kodas
- 305219613
- PVN nr.
- 305219613
- Regionas / savivaldybė
- Anykščiai
- Miestas
- Anykščiai
- Adresas
- Anykščiai, Vilniaus g. 80, LT-29142, 29142 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6820 — Nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Jul 31
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−4 370 €▲ 46,9%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▲ 0,0%
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 764 | 7 488 | 6 596 | 7 195 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 764 | 7 488 | 6 596 | 7 195 | 8 226 | 4 370 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 858 959 | 858 959 | 858 959 | 858 959 | 858 959 | 858 959 |
| Trumpalaikis turtas | 15 236 | 8 749 | 1 880 | 2 019 | 690 | 1 443 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 1 001 | 728 | 8 062 | 14 959 | 20 082 |
| Nuosavas kapitalas | 874 195 | 866 707 | 860 111 | 852 916 | 844 690 | 840 320 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 858 959 | 858 959 | 858 959 | 858 959 | 858 959 | 858 959 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 085 NACE 6820 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 4 370 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 20 082 €, o nuosavas kapitalas — 840 320 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 23. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Anykščiai savivaldybėje 2024 m.
- 23. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Anykščiai savivaldybėje 2023 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 21. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Anykščiai savivaldybėje 2022 m.
- 21. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Anykščiai savivaldybėje 2021 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 19. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Anykščiai savivaldybėje 2020 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 16. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Anykščiai savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB Anšilo SPA centras dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 4 370 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB Anšilo SPA centras?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB Anšilo SPA centras?
Pagrindinė veiklos sritis – „Nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimas“ (EVRK 6820), įsikūrusi Anykščiai.
Norite išsamios įmonės analizės UAB Anšilo SPA centras?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą