UAB "Algintė" — įmonės kodas 300581188
- Įmonės kodas
- 300581188
- PVN nr.
- LT100002496912
- Regionas / savivaldybė
- Zarasai
- Miestas
- Zarasai
- Adresas
- Zarasai, P. Širvio g. 24-14, LT-32125, 32125 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4650 — Informacijos ir ryšių technologijų (IRT) įrangos didmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Jul 02
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
0 €▼ 100,0%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
3▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 58 376 | 78 940 | 70 137 | 92 278 | 158 690 | 122 431 | 212 051 | 420 105 | 444 875 | — |
| Visos pajamos | 58 376 | 78 940 | 70 137 | 92 278 | 158 690 | 122 431 | 212 051 | 420 105 | 444 875 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 1 667 | 0 | 18 226 | 63 277 | 29 086 | 49 876 | 131 984 | 171 852 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 27 214 | 0 | 12 286 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 1 579 | 0 | 17 310 | 60 113 | 27 631 | 47 371 | 112 033 | 146 046 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 27 214 | 0 | 12 286 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Ilgalaikis turtas | 9 883 | 8 890 | 7 941 | 7 123 | 6 309 | 7 070 | 5 700 | 5 076 | 3 527 | 2 370 |
| Trumpalaikis turtas | 19 941 | 23 585 | 12 678 | 26 361 | 106 213 | 139 962 | 216 837 | 363 579 | 498 656 | 96 928 |
| Visi įsipareigojimai | 18 533 | 19 800 | 20 230 | 15 785 | 31 546 | 41 589 | 69 723 | 103 808 | 102 579 | 37 682 |
| Nuosavas kapitalas | 11 291 | 12 675 | 389 | 17 699 | 80 976 | 105 443 | 152 814 | 264 847 | 410 892 | 63 053 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 20 000 | 20 000 | 20 000 | 20 000 | 20 000 | 20 000 | 20 000 | 20 000 | 20 000 | 20 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 407 NACE 4650 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 37 682 €, o nuosavas kapitalas — 63 053 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 6. vieta — Didžiausi darbdaviai prekyba veiklos srityje (Zarasai) 2024 m.
- 1. vieta — Pelningiausios įmonės prekyba veiklos srityje (Zarasai) 2023 m.
- 4. vieta — TOP 17 įmonių prekyba veiklos srityje (Zarasai) pagal apyvartą 2023 m.
- 4. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Zarasai savivaldybėje 2023 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Didžiausi darbdaviai prekyba veiklos srityje (Zarasai) 2023 m.
- 8. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasai savivaldybėje 2023 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Zarasai savivaldybėje 2023 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 16. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasai savivaldybėje 2023 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2023 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 84. vieta — Pelningiausios įmonės informacijos ir ryšių technologijų (IRT) įrangos didmeninė prekyba veiklos srityje 2023 m.▲ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Zarasai savivaldybėje 2022 m.
- 6. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Zarasai savivaldybėje 2022 m.
- 12. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasai savivaldybėje 2022 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasai savivaldybėje 2022 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 21. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 29. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės informacijos ir ryšių technologijų (IRT) įrangos didmeninė prekyba veiklos srityje 2022 m.
- 98. vieta — Pelningiausios įmonės informacijos ir ryšių technologijų (IRT) įrangos didmeninė prekyba veiklos srityje 2022 m.
- 5. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Zarasai savivaldybėje 2021 m.
- 11. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasai savivaldybėje 2021 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasai savivaldybėje 2021 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 26. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Zarasai savivaldybėje 2020 m.
- 20. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasai savivaldybėje 2020 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 21. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasai savivaldybėje 2020 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 33. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasai savivaldybėje 2019 m.
- 19. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasai savivaldybėje 2019 m.
- 27. vieta — Didžiausios Zarasai įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Algintė" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi UAB "Algintė"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Algintė"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Informacijos ir ryšių technologijų (IRT) įrangos didmeninė prekyba“ (EVRK 4650), įsikūrusi Zarasai.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Algintė"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą