UAB "Addico" — įmonės kodas 304783116
- Įmonės kodas
- 304783116
- PVN nr.
- LT100013411812
- Regionas / savivaldybė
- Raseiniai
- Miestas
- Raseiniai
- Adresas
- Raseiniai, Slabados g. 14, LT-60113, 60113 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4222 — Komunalinių elektros ir telekomunikacijos statinių statyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Mar 07
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 550 | 200 | 1 406 338 | 6 384 417 | 7 407 807 | 147 |
| Visos pajamos | 550 | 200 | 1 406 338 | 6 384 417 | 7 407 807 | 147 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 231 298 | 85 431 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 267 460 |
| Grynasis pelnas | 45 | 25 | 292 373 | 194 651 | 80 157 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 267 460 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 1 | 31 | 74 | 52 | 6 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 463 769 | 832 168 | 1 |
| Trumpalaikis turtas | 2 563 | 3 233 | 706 473 | 1 440 904 | 1 725 633 | 508 076 |
| Visi įsipareigojimai | 18 | 663 | 415 459 | 1 421 350 | 1 991 253 | 878 057 |
| Nuosavas kapitalas | 2 545 | 2 570 | 294 943 | 489 594 | 569 751 | −365 527 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 164 NACE 4222 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Addico" 2024 m. nurodė 147 € apyvartą ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Komunalinių elektros ir telekomunikacijos statinių statyba“ veiklos srities įmonių Raseiniai. Įmonė metus baigė patyrusi 267 460 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 6 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 878 057 €, o nuosavas kapitalas — −365 527 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Komunalinių elektros ir telekomunikacijos statinių statyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Dangasta" | Raseiniai | 1 700 | −1 481 | 2 |
| UAB "Retera" | Kaunas | 487 | −988 | 1 |
| MB Alva sol | Kuršėnai | 943 | −1 222 | — |
| UAB "Norum" | Kauno m. sav. | 951 | −1 756 | 1 |
| UAB "Sontesa" | Paringuvio k. | 1 040 | −2 284 | — |
| UAB "Dulsta" | Kaunas | 1 230 | −7 215 | 2 |
| MB Spa sielai | Panevėžys | 1 300 | −715 | — |
| UAB "Solneka" | Vilnius | 1 641 | 1 395 | — |
Įtraukta į reitingus
- 10. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Raseiniai) 2024 m.
- 25. vieta — TOP 25 įmonių statyba veiklos srityje (Raseiniai) pagal apyvartą 2024 m.
- 53. vieta — Didžiausi darbdaviai Raseiniai savivaldybėje 2024 m.
- 95. vieta — Didžiausi darbdaviai komunalinių elektros ir telekomunikacijos statinių statyba veiklos srityje 2024 m.
- 2. vieta — Didžiausios Raseiniai įmonės pagal apyvartą 2022 m.
- 11. vieta — Didžiausi darbdaviai Raseiniai savivaldybėje 2022 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — TOP 100 įmonių komunalinių elektros ir telekomunikacijos statinių statyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 18. vieta — Pelningiausios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2022 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 22. vieta — Didžiausi darbdaviai komunalinių elektros ir telekomunikacijos statinių statyba veiklos srityje 2022 m.
- 23. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2022 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 25. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2022 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 44. vieta — Pelningiausios įmonės komunalinių elektros ir telekomunikacijos statinių statyba veiklos srityje 2022 m.
- 2. vieta — Didžiausios Raseiniai įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2021 m.
- 5. vieta — Didžiausi darbdaviai Raseiniai savivaldybėje 2021 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Pelningiausios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2021 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2021 m.
- 22. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2021 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 71. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės statyba veiklos srityje 2021 m.
- 4. vieta — Pelningiausios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2020 m.
- 12. vieta — Didžiausi darbdaviai Raseiniai savivaldybėje 2020 m.
- 16. vieta — Didžiausios Raseiniai įmonės pagal apyvartą 2020 m.
- 24. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Addico" apyvarta?
2024 m. UAB "Addico" nurodė 147 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Addico" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 267 460 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Addico"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 6 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Addico"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Komunalinių elektros ir telekomunikacijos statinių statyba“ (EVRK 4222), įsikūrusi Raseiniai.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Addico"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą