UAB "AC3 grupė" — įmonės kodas 304549437
- Įmonės kodas
- 304549437
- PVN nr.
- LT100011052712
- Regionas / savivaldybė
- Elektrėnai
- Miestas
- Elektrėnai
- Adresas
- Elektrėnai, Elektrinės g. 8-2, LT-26108, 26108 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 3821 — Atliekų naudojimas medžiagoms gauti
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Jun 07
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 197 744 | 221 054 | 239 079 | 65 102 | — | 83 |
| Visos pajamos | — | 197 744 | 221 054 | 239 079 | 65 102 | — | 83 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 207 219 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 74 402 | 118 997 | 221 336 | 281 595 | 234 010 | 0 | 61 385 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 197 866 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 74 402 | 118 997 | 221 336 | 281 595 | 234 010 | 0 | 61 385 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 7 | 9 | 8 | 4 | 3 | 3 |
| Ilgalaikis turtas | 46 676 | 662 522 | 592 963 | 517 463 | 410 998 | 365 930 | 459 504 |
| Trumpalaikis turtas | 238 455 | 200 871 | 168 802 | 170 785 | 10 551 | 2 382 | 1 214 |
| Visi įsipareigojimai | 357 821 | 1 094 724 | 1 193 544 | 1 391 529 | 1 349 369 | 230 411 | 383 951 |
| Nuosavas kapitalas | −71 882 | −190 880 | −412 215 | −693 810 | −927 820 | 138 151 | 76 767 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 92 NACE 3821 įmonių (2023).
Trumpai
UAB "AC3 grupė" 2023 m. nurodė 83 € apyvartą ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Atliekų naudojimas medžiagoms gauti“ veiklos srities įmonių Elektrėnai. Įmonė metus baigė patyrusi 61 385 € grynąjį nuostolį. 2023 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 383 951 €, o nuosavas kapitalas — 76 767 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Atliekų naudojimas medžiagoms gauti“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB Biodaina | Skynimų k. | 35 | 0 | — |
| MB "Ekopresas" | Tauragė | 144 | −232 | — |
| UAB "Aukštaitijos švara" | Puponių k. | 200 | −1 145 | — |
| UAB "Baltic BioGrand" | Vilnius | 224 | −200 | 1 |
| Devulco, UAB | Vilnius | 300 | −23 010 | 2 |
| MB "Utilius" | Jonavos r. sav. | 1 150 | 234 | 2 |
| UAB "Nerumetas" | Klaipėda | 1 580 | 5 247 | 2 |
| UAB Shentai-ecoglobal | Mokolų k. | 1 800 | −24 327 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 54. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2023 m.▼ 21 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 77. vieta — Didžiausi darbdaviai atliekų naudojimas medžiagoms gauti veiklos srityje 2023 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 83. vieta — Didžiausi darbdaviai Elektrėnai savivaldybėje 2023 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Pelningiausios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2022 m.
- 16. vieta — Pelningiausios įmonės atliekų naudojimas medžiagoms gauti veiklos srityje 2022 m.
- 33. vieta — Pelningiausios įmonės vanduo ir atliekos veiklos srityje 2022 m.
- 33. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2022 m.
- 77. vieta — Didžiausi darbdaviai Elektrėnai savivaldybėje 2022 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 79. vieta — Didžiausi darbdaviai atliekų naudojimas medžiagoms gauti veiklos srityje 2022 m.
- 2. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2021 m.
- 5. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės vanduo ir atliekos veiklos srityje 2021 m.
- 64. vieta — Didžiausi darbdaviai Elektrėnai savivaldybėje 2021 m.▼ 32 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 91. vieta — Didžiausios Elektrėnai įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 50 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 21. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2020 m.
- 32. vieta — Didžiausi darbdaviai Elektrėnai savivaldybėje 2020 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 41. vieta — Didžiausios Elektrėnai įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 83. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės vanduo ir atliekos veiklos srityje 2020 m.▼ 21 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 29. vieta — Didžiausi darbdaviai Elektrėnai savivaldybėje 2019 m.
- 39. vieta — Didžiausios Elektrėnai įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 62. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės vanduo ir atliekos veiklos srityje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "AC3 grupė" apyvarta?
2023 m. UAB "AC3 grupė" nurodė 83 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "AC3 grupė" dirba pelningai?
2023 m. įmonė patyrė 61 385 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "AC3 grupė"?
2023 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "AC3 grupė"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Atliekų naudojimas medžiagoms gauti“ (EVRK 3821), įsikūrusi Elektrėnai.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "AC3 grupė"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą