TALI WAY, UAB — įmonės kodas 302940953
- Įmonės kodas
- 302940953
- PVN nr.
- LT100007824413
- Regionas / savivaldybė
- Plungė
- Miestas
- Plungė
- Adresas
- Plungė, Kuršių g. 12, LT-90156, 90156 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5226 — Krovinių gabenimo agentų ir ekspeditorių veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Dec 20
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 204 893 | 41 855 | 87 066 | 256 763 | 197 081 | 8 864 | 10 266 | 241 385 | 447 527 | 57 775 |
| Visos pajamos | 204 893 | 41 855 | 87 066 | 256 763 | 197 081 | 8 864 | 10 266 | 241 385 | 447 527 | 57 775 |
| Pelnas prieš mokesčius | 3 895 | 0 | 12 077 | 0 | 0 | 0 | 0 | 680 | 54 482 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 14 301 | 33 973 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 649 |
| Grynasis pelnas | 3 700 | 257 | 11 437 | 0 | 0 | 7 260 | 1 682 | 649 | 52 030 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 14 301 | 33 973 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 649 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 7 | 6 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 15 950 | 40 481 | 28 804 | 21 225 | 14 000 | 8 255 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 37 749 | 37 893 | 34 591 | 22 986 | 3 755 | 1 569 | 54 | 44 785 | 80 407 | 67 615 |
| Visi įsipareigojimai | 428 | 315 | 24 046 | 28 753 | 31 881 | 1 457 | 14 054 | 65 911 | 41 248 | 38 551 |
| Nuosavas kapitalas | 37 321 | 37 578 | 49 015 | 34 714 | 741 | 21 337 | — | −12 871 | 39 159 | 29 072 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 28 960 | 28 960 | 28 960 | 28 960 | 28 960 | 28 960 | 28 960 | 28 960 | 28 960 | 28 960 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 139 NACE 5226 įmonių (2024).
Trumpai
TALI WAY, UAB 2024 m. nurodė 57 775 € apyvartą, tai yra 87,1% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Krovinių gabenimo agentų ir ekspeditorių veikla“ veiklos srities įmonių Plungė. Įmonė metus baigė patyrusi 13 649 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 38 551 €, o nuosavas kapitalas — 29 072 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Krovinių gabenimo agentų ir ekspeditorių veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Ortonus" | Panevėžys | 57 666 | 18 156 | 1 |
| UAB "Gika" | Kaunas | 57 889 | 7 398 | 1 |
| MB "Euromotus" | Vėlybniškių k. | 57 627 | 28 | — |
| MB "Paslaugos transportui" | Trušelių k. | 57 406 | 15 375 | — |
| UAB "Erviva" | Kaunas | 57 368 | −12 572 | 2 |
| UAB "Vėjo kryptis" | Vilnius | 58 330 | 3 341 | 8 |
| UAB "Arikesa" | Vilnius | 57 087 | 17 730 | 2 |
| MB "Custlita" | Skaidiškių k. | 56 877 | 10 875 | — |
Įtraukta į reitingus
- 5. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Plungė savivaldybėje 2024 m.
- 25. vieta — TOP 25 įmonių transportas ir saugojimas veiklos srityje (Plungė) pagal apyvartą 2024 m.▼ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 98. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės transportas ir saugojimas veiklos srityje 2024 m.
- 1. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės transportas ir saugojimas veiklos srityje (Plungė) 2023 m.
- 5. vieta — Pelningiausios įmonės transportas ir saugojimas veiklos srityje (Plungė) 2023 m.
- 11. vieta — TOP 25 įmonių transportas ir saugojimas veiklos srityje (Plungė) pagal apyvartą 2023 m.
- 13. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Plungė mieste 2023 m.
- 13. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Plungė savivaldybėje 2023 m.
- 71. vieta — Pelningiausios įmonės Plungė savivaldybėje 2023 m.
- 71. vieta — Pelningiausios įmonės Plungė mieste 2023 m.
- 76. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės krovinių gabenimo agentų ir ekspeditorių veikla veiklos srityje 2023 m.
- 1. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Plungė savivaldybėje 2020 m.▲ 23 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 43. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės transportas ir saugojimas veiklos srityje 2020 m.
- 24. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Plungė savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra TALI WAY, UAB apyvarta?
2024 m. TALI WAY, UAB nurodė 57 775 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar TALI WAY, UAB dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 13 649 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi TALI WAY, UAB?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima TALI WAY, UAB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Krovinių gabenimo agentų ir ekspeditorių veikla“ (EVRK 5226), įsikūrusi Plungė.
Norite išsamios įmonės analizės TALI WAY, UAB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą