Stadela UAB — įmonės kodas 302899727
- Įmonės kodas
- 302899727
- PVN nr.
- LT100007827418
- Regionas / savivaldybė
- Alytus
- Miestas
- Alytus
- Adresas
- Alytus, Lakūnų g. 6, LT-62272, 62272 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4672 — Variklinių transporto priemonių dalių ir pagalbinių reikmenų didmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Oct 23
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 22 122 | 26 665 | 32 841 | 45 715 | 48 678 | 34 998 | 23 410 | 43 661 | 41 041 | 66 738 |
| Visos pajamos | 22 122 | 26 665 | 32 841 | 45 715 | 48 678 | 34 998 | 23 410 | 43 661 | 41 041 | 66 738 |
| Pelnas prieš mokesčius | 287 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 273 | 436 | 0 | 1 484 | 310 | 0 | 243 | 718 | 1 107 | 2 161 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 203 | 0 | 0 | 1 095 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 4 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 821 | 45 966 | 44 413 | 41 311 | 38 209 | 35 107 | 32 005 | 28 903 | 25 801 |
| Trumpalaikis turtas | 9 365 | 8 723 | 3 346 | 2 415 | 3 986 | 2 087 | 4 706 | 4 007 | 4 895 | 9 188 |
| Visi įsipareigojimai | 3 255 | 2 998 | 45 504 | 41 519 | 39 678 | 33 582 | 32 856 | 28 337 | 25 016 | 24 046 |
| Nuosavas kapitalas | 6 110 | 6 546 | 3 808 | 5 309 | 5 619 | 6 714 | 6 957 | 7 675 | 8 782 | 10 943 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 372 NACE 4672 įmonių (2024).
Trumpai
Stadela UAB 2024 m. nurodė 66 738 € apyvartą, tai yra 62,6% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 4 vietą tarp 6 „Variklinių transporto priemonių dalių ir pagalbinių reikmenų didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Alytus. Įmonė uždirbo 2 161 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 3,2%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 24 046 €, o nuosavas kapitalas — 10 943 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Variklinių transporto priemonių dalių ir pagalbinių reikmenų didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Uždaroji akcinė bendrovė "Nergita" | Alytus | 30 085 | −14 174 | 2 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "RASTERA" | Alytus | 16 573 | −9 638 | 3 |
| UAB "TECHAUTO" | Alytus | 16 075 | −5 317 | — |
| UAB "Nika technika" | Vilnius | 66 870 | 7 166 | 1 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Solosta" | Kaunas | 67 604 | 2 042 | 3 |
| UAB "U.K.R.-RESURSAI" | Vilnius | 68 133 | −23 503 | 2 |
| UAB "DETRAMAS" | Panevėžys | 64 518 | −983 | 3 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "VILRODA" | Vilnius | 69 058 | 1 964 | 1 |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Stadela UAB apyvarta?
2024 m. Stadela UAB nurodė 66 738 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Stadela UAB dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 2 161 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 3,2%.
Kiek darbuotojų turi Stadela UAB?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Stadela UAB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Variklinių transporto priemonių dalių ir pagalbinių reikmenų didmeninė prekyba“ (EVRK 4672), įsikūrusi Alytus.
Norite išsamios įmonės analizės Stadela UAB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą