Sporto ir aerobikos klubas — įmonės kodas 145860233
- Įmonės kodas
- 145860233
- PVN nr.
- 145860233
- Regionas / savivaldybė
- Šiaulių miesto savivaldybės teritorija
- Miestas
- Šiaulių miesto savivaldybės teritorija
- Adresas
- Šiaulių miesto savivaldybės teritorija Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9312 — Sporto klubų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Wed Sep 18
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2020–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 18 246 | 5 502 | 2 337 | 5 543 | 5 220 |
| Visos pajamos | 18 246 | 5 502 | 2 337 | 5 543 | 5 220 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 363 | 796 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 206 | 8 279 | 4 554 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 363 | 796 |
| Grynasis nuostolis | 206 | 8 279 | 4 554 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 4 | 2 | 2 | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 346 | 272 | 704 | 616 | 1 624 |
| Visi įsipareigojimai | 10 199 | 18 244 | 23 230 | 22 779 | 22 991 |
| Nuosavas kapitalas | −9 853 | −17 972 | −22 526 | −22 163 | −21 367 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 860 NACE 9312 įmonių (2024).
Trumpai
Sporto ir aerobikos klubas 2024 m. nurodė 5 220 € apyvartą, tai yra 5,8% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Sporto klubų veikla“ veiklos srities įmonių Šiaulių miesto savivaldybės teritorija. Įmonė uždirbo 796 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 15,2%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 22 991 €, o nuosavas kapitalas — −21 367 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Sporto klubų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| VšĮ "Geležies lyga" | Varėna | 5 226 | 0 | — |
| Sporto klubas "Taikiklis" | Alytus | 5 213 | −1 029 | — |
| Kauno M. Šalčiaus sporto klubas | Kaunas | 5 234 | 0 | — |
| Futbolo klubas "FK Druskininkai" | Druskininkai | 5 240 | −832 | — |
| VšĮ "MK racing" | Giraitės k. | 5 186 | 0 | 1 |
| "Kungfu Akademija" | Vilnius | 5 264 | 223 | — |
| Anykščių slidinėjimo sporto klubas "Viesulas" | Anykščiai | 5 291 | −166 | — |
| Asociacija "Penktadienio Futbolo Klubas" | Vilnius | 5 144 | 2 104 | — |
Įtraukta į reitingus
- 6. vieta — Didžiausi darbdaviai Šiaulių miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2022 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Didžiausios Šiaulių miesto savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Didžiausios Šiaulių miesto savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — Didžiausi darbdaviai Šiaulių miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2021 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Didžiausi darbdaviai Šiaulių miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2020 m.
- 11. vieta — Didžiausios Šiaulių miesto savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Sporto ir aerobikos klubas apyvarta?
2024 m. Sporto ir aerobikos klubas nurodė 5 220 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Sporto ir aerobikos klubas dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 796 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 15,2%.
Kokia veikla užsiima Sporto ir aerobikos klubas?
Pagrindinė veiklos sritis – „Sporto klubų veikla“ (EVRK 9312), įsikūrusi Šiaulių miesto savivaldybės teritorija.
Norite išsamios įmonės analizės Sporto ir aerobikos klubas?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą