Santvaras, UAB — įmonės kodas 303564361

Įmonės kodas
303564361
PVN nr.
LT100013399214
Regionas / savivaldybė
Vilnius
Miestas
Vilnius
Adresas
Vilnius, Kalvarijų g. 47-4, LT-09317, 09317 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
8622 — Medicinos specialistų veikla
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Registracijos data
Mon Feb 02
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
Grynasis pelnas (2024)
−2 557 € 124,9%
Grynojo pelno marža
Darbuotojai
1 0,0%

Apyvartos raida

2015–2024, EUR

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.100 tūkst.120 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−15 tūkst.−10 tūkst.−5 tūkst.05 tūkst.10 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.100 tūkst.120 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

0001112015201620172018201920202021202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−50 tūkst.050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2015201620172018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos128 099
Visos pajamos128 099
Pelnas prieš mokesčius0000000000
Nuostolis prieš mokesčius648000000000
Grynasis pelnas0000000010 2860
Grynasis nuostolis6483131571701671 2846 24512 79402 557
Vidutinis darbuotojų skaičius11111
Ilgalaikis turtas0000000000
Trumpalaikis turtas1 8521 5391 3821 2131 24711 4797 5477 9802 8701 503
Visi įsipareigojimai000020048 044150 36327 25611 86013 050
Nuosavas kapitalas1 8521 5391 3821 2131 047−237−6 482−19 276−8 990−11 547
Apmokėtas įstatinis kapitalas2 5002 5002 5002 5002 5002 5002 5002 5002 5002 500

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 390 NACE 8622 įmonių (2024).

Įsipareigojimų santykis
868,3%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Įmonė metus baigė patyrusi 2 557 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 13 050 €, o nuosavas kapitalas — −11 547 €.

Išsami analizė

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar Santvaras, UAB dirba pelningai?

2024 m. įmonė patyrė 2 557 € grynąjį nuostolį.

Kiek darbuotojų turi Santvaras, UAB?

2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima Santvaras, UAB?

Pagrindinė veiklos sritis – „Medicinos specialistų veikla“ (EVRK 8622), įsikūrusi Vilnius.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą