Radviliškio miesto vietos veiklos grupė — įmonės kodas 304075163
- Įmonės kodas
- 304075163
- PVN nr.
- 304075163
- Regionas / savivaldybė
- Radviliškis
- Miestas
- Radviliškis
- Adresas
- Radviliškis, Aušros a. 10, LT-82196, 82196 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8569 — Niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Wed Jul 29
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 3 698 | 13 807 | 7 715 | 699 | 0 | 1 317 | 0 | 0 | 10 000 | 12 462 |
| Visos pajamos | 3 698 | 13 807 | 7 715 | 699 | 0 | 1 317 | 0 | 0 | 10 000 | 12 462 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 175 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 175 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 175 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
| Grynasis nuostolis | 175 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 545 |
| Trumpalaikis turtas | 1 373 | 1 754 | 1 317 | 1 317 | 1 317 | 0 | 0 | 0 | 16 | 19 350 |
| Visi įsipareigojimai | 175 | 317 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 20 |
| Nuosavas kapitalas | −175 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | −4 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 241 NACE 8569 įmonių (2024).
Trumpai
Radviliškio miesto vietos veiklos grupė 2024 m. nurodė 12 462 € apyvartą, tai yra 24,6% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Radviliškis. Įmonė uždirbo 4 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 20 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Lietuvos švietimo pagalbos asociacija | Vilnius | 12 486 | 0 | 1 |
| MB Kalba mamos | Klevinės vs. | 12 525 | 1 361 | — |
| VšĮ Komunikacijos centras "Kalba. Knyga. Kūryba" | Panevėžys | 12 664 | −5 339 | 1 |
| VšĮ Linksmoji pilaitė | Panevėžys | 12 715 | 12 665 | — |
| Asociacija "Gyvo Žalio" | Gindulių k. | 12 735 | 7 011 | — |
| MB Windflow | Kaunas | 12 033 | 3 960 | — |
| Gana yra gana VšĮ | Kaunas | 12 931 | 3 762 | 1 |
| VšĮ Taisyklingo judesio mokykla | Ginčaičių k. | 13 174 | 5 176 | 1 |
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Radviliškio miesto vietos veiklos grupė apyvarta?
2024 m. Radviliškio miesto vietos veiklos grupė nurodė 12 462 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Radviliškio miesto vietos veiklos grupė dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 4 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kiek darbuotojų turi Radviliškio miesto vietos veiklos grupė?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Radviliškio miesto vietos veiklos grupė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla“ (EVRK 8569), įsikūrusi Radviliškis.
Norite išsamios įmonės analizės Radviliškio miesto vietos veiklos grupė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą