Nida Surf Club, VšĮ — įmonės kodas 302648657
- Įmonės kodas
- 302648657
- PVN nr.
- LT100006259210
- Regionas / savivaldybė
- Neringa
- Miestas
- Neringa
- Adresas
- Neringa, Naglių g. 18M, LT-93123, 93123 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7330 — Viešųjų ryšių ir komunikacijos veikla
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Mon Jul 18
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 33 305 | 24 834 | 25 730 | 11 356 | 43 406 | 12 203 | 38 744 | 45 779 | 34 107 |
| Visos pajamos | 33 305 | 24 834 | 25 730 | 11 356 | 43 406 | 12 203 | 38 744 | 45 779 | 34 107 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 826 | 2 855 | 128 | 13 171 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 15 240 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 595 | 11 090 | 13 730 | 11 074 |
| Grynasis pelnas | 0 | 826 | 2 855 | 128 | 13 171 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 15 240 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 595 | 11 090 | 13 730 | 11 074 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 21 703 | 18 203 | 21 380 | 20 965 | 31 071 | 29 003 | 27 580 | 19 060 | 898 |
| Visi įsipareigojimai | 6 438 | 2 111 | 1 435 | 1 027 | 587 | 114 | 231 | 5 440 | 313 |
| Nuosavas kapitalas | 13 506 | 14 332 | 17 185 | 17 314 | 30 484 | 28 889 | 27 349 | 13 620 | 585 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 188 NACE 7330 įmonių (2024).
Trumpai
Nida Surf Club, VšĮ 2024 m. nurodė 34 107 € apyvartą, tai yra 25,5% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Viešųjų ryšių ir komunikacijos veikla“ veiklos srities įmonių Neringa. Įmonė metus baigė patyrusi 11 074 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 313 €, o nuosavas kapitalas — 585 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Viešųjų ryšių ir komunikacijos veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "SEMPER PARATUS" | Vilnius | 33 484 | −711 | 2 |
| MB Grožio peilis | Kaunas | 33 300 | −6 721 | — |
| MB "Susikalbančios planetos" | Vilnius | 35 094 | 15 695 | — |
| MB "Puikūs metai" | Vilnius | 35 444 | 5 215 | — |
| MB "Comma pr" | Vilnius | 32 609 | 19 391 | — |
| VšĮ "Pilietinės technologijos" | Vilnius | 32 243 | 0 | — |
| UAB GUERRA CONSULTING | Vilnius | 36 100 | 6 335 | — |
| UAB "DG experts" | Vilnius | 36 515 | 485 734 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 18. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Neringa) 2024 m.
- 66. vieta — Didžiausi darbdaviai viešųjų ryšių ir komunikacijos veikla veiklos srityje 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Neringa) 2023 m.
- 67. vieta — Didžiausi darbdaviai viešųjų ryšių ir komunikacijos veikla veiklos srityje 2023 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 71. vieta — Didžiausi darbdaviai viešųjų ryšių ir komunikacijos veikla veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Nida Surf Club, VšĮ apyvarta?
2024 m. Nida Surf Club, VšĮ nurodė 34 107 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Nida Surf Club, VšĮ dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 11 074 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi Nida Surf Club, VšĮ?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Nida Surf Club, VšĮ?
Pagrindinė veiklos sritis – „Viešųjų ryšių ir komunikacijos veikla“ (EVRK 7330), įsikūrusi Neringa.
Norite išsamios įmonės analizės Nida Surf Club, VšĮ?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą