MV pervežimai, MB — įmonės kodas 305497388
- Įmonės kodas
- 305497388
- PVN nr.
- LT100016921818
- Regionas / savivaldybė
- Kėdainių rajono savivaldybės teritorija
- Miestas
- Kėdainių rajono savivaldybės teritorija
- Adresas
- Kėdainių rajono savivaldybės teritorija Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4941 — Krovininis kelių transportas
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Mar 05
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2020–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | — | 0 | 10 800 | 14 635 |
| Visos pajamos | 0 | — | 0 | 10 800 | 14 635 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 1 219 | 4 220 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 1 219 | 4 220 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 1 | — | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 11 500 | 11 741 | 33 591 | 29 601 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 18 193 | 9 978 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 11 500 | 11 741 | 15 398 | 19 623 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 828 NACE 4941 įmonių (2024).
Trumpai
MV pervežimai, MB 2024 m. nurodė 14 635 € apyvartą, tai yra 35,5% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Krovininis kelių transportas“ veiklos srities įmonių Kėdainių rajono savivaldybės teritorija. Įmonė uždirbo 4 220 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 28,8%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 9 978 €, o nuosavas kapitalas — 19 623 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Krovininis kelių transportas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB Transportkeda | Kėdainių rajono savivaldybės teritorija | 68 389 | 13 367 | 3 |
| MB "Metalima" | Šiauliai | 14 613 | 3 358 | — |
| UAB "Rubesa" | Vilnius | 14 605 | 296 | 2 |
| UAB "Baltų vėjai" | Serdokų k. | 14 605 | −2 454 | 2 |
| MB "Siuntos non-stop" | Vilnius | 14 666 | −15 446 | 1 |
| UAB Star logistics | Kaunas | 14 667 | −10 232 | 2 |
| MB Krosuva | Krekenava | 14 738 | −4 078 | — |
| MB "Storida" | Klaipėda | 14 523 | −3 314 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MV pervežimai, MB apyvarta?
2024 m. MV pervežimai, MB nurodė 14 635 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MV pervežimai, MB dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 4 220 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 28,8%.
Kiek darbuotojų turi MV pervežimai, MB?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MV pervežimai, MB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Krovininis kelių transportas“ (EVRK 4941), įsikūrusi Kėdainių rajono savivaldybės teritorija.
Norite išsamios įmonės analizės MV pervežimai, MB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą