MB "Zentutė" — įmonės kodas 304843339

Įmonės kodas
304843339
PVN nr.
304843339
Regionas / savivaldybė
Neringa
Miestas
Neringa
Adresas
Neringa, Nidos-Smiltynės pl. 7-7, LT-93125, 93125 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
8210 — Įstaigų administracinė ir aptarnavimo veikla
Teisinė forma
Mažoji bendrija
Registracijos data
Thu May 17
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
5 600 € 53,3%
Grynasis pelnas (2024)
574 € 31,1%
Grynojo pelno marža
10,3%
Darbuotojai
2 80,0%

Apyvartos raida

2018–2024, EUR

010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.2018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−10 tūkst.010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.2018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.2018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

02468102018201920202021202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−20 tūkst.020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.2018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos1 2004 8391 24531 57242 10812 0005 600
Visos pajamos1 2004 8391 24531 57242 10812 0005 600
Pelnas prieš mokesčius01 493029 97434 799463604
Nuostolis prieš mokesčius1 08109340000
Grynasis pelnas01 472028 57533 058438574
Grynasis nuostolis1 08109340000
Vidutinis darbuotojų skaičius42577102
Ilgalaikis turtas0000000
Trumpalaikis turtas2083 8414 34335 74567 59562 73862 496
Visi įsipareigojimai1 2893 4504 8867 7136 5061 210395
Nuosavas kapitalas−1 081391−54328 03261 08961 52862 101

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 150 NACE 8210 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
10,3%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
2 800 €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
0,6%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
0,9%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

MB "Zentutė" 2024 m. nurodė 5 600 € apyvartą, tai yra 53,3% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Įstaigų administracinė ir aptarnavimo veikla“ veiklos srities įmonių Neringa. Įmonė uždirbo 574 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 10,3%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, tai yra 80,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 395 €, o nuosavas kapitalas — 62 101 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Įstaigų administracinė ir aptarnavimo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
MB Smart funding LTVilnius5 250−155
MB "Fokuso taškas"Kaunas6 013116
UAB "Favus"Klaipėda6 094−4 2284
UAB Dera investKaunas5 0004 6661
MB RESTART GroupVilnius4 8103 4981
UAB "BaltWind"Sudokių k.6 500−118 0626
MB "Pamario administratorius"Klaipėda4 6703 631
MB "Lucky zyben"Vilnius4 452−1 393

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra MB "Zentutė" apyvarta?

2024 m. MB "Zentutė" nurodė 5 600 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar MB "Zentutė" dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 574 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 10,3%.

Kiek darbuotojų turi MB "Zentutė"?

2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima MB "Zentutė"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Įstaigų administracinė ir aptarnavimo veikla“ (EVRK 8210), įsikūrusi Neringa.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą