MB "Technomazgas" — įmonės kodas 302459261
- Įmonės kodas
- 302459261
- PVN nr.
- 302459261
- Regionas / savivaldybė
- Šilalė
- Miestas
- Šilalė
- Adresas
- Šilalė, Lokystos g. 31, LT-75129, 75129 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 3312 — Mašinų remontas ir techninė priežiūra
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Wed Nov 18
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 18 997 | 15 738 | 12 345 | 21 872 | 34 065 | 31 009 | 27 825 | 43 165 | 41 959 | 24 142 |
| Visos pajamos | 18 997 | 15 738 | 12 345 | 21 872 | 34 065 | 31 009 | 27 825 | 43 165 | 41 959 | 24 142 |
| Pelnas prieš mokesčius | 4 682 | 0 | 0 | 1 755 | 6 183 | 9 359 | 0 | 13 940 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 41 | 5 226 | 0 | 0 | 0 | 4 533 | 0 | 24 523 | 3 660 |
| Grynasis pelnas | 4 448 | 0 | 0 | 1 755 | 5 730 | 8 706 | 0 | 13 251 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 41 | 5 226 | 0 | 0 | 0 | 4 533 | 0 | 24 523 | 3 754 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 475 | 1 935 | 1 396 |
| Trumpalaikis turtas | 18 597 | 18 979 | 15 111 | 16 158 | 22 438 | 32 424 | 26 285 | 44 672 | 41 589 | 27 895 |
| Visi įsipareigojimai | 304 | 728 | 1 636 | 888 | 1 798 | 3 078 | 1 471 | 9 083 | 29 983 | 19 504 |
| Nuosavas kapitalas | 18 293 | 18 251 | 13 475 | 15 270 | 20 640 | 29 346 | 24 814 | 38 064 | 13 541 | 9 787 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 214 NACE 3312 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Technomazgas" 2024 m. nurodė 24 142 € apyvartą, tai yra 42,5% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Mašinų remontas ir techninė priežiūra“ veiklos srities įmonių Šilalė. Įmonė metus baigė patyrusi 3 754 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 19 504 €, o nuosavas kapitalas — 9 787 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Mašinų remontas ir techninė priežiūra“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Geotermika" | Gilužių k. | 23 073 | 88 | — |
| UAB "Mechaninis apelsinas" | Vilnius | 26 374 | −6 456 | 1 |
| UAB "Planita" | Vilnius | 27 306 | 232 | 3 |
| UAB "Arkalit technologies" | Vilnius | 27 780 | 4 852 | 1 |
| UAB "Remonto spektras" | Kaunas | 28 254 | −136 569 | 6 |
| MB "Vytėnų gesintuvai" | Kaunas | 28 849 | 6 828 | — |
| MB Saremta | Žeimiai | 29 291 | 418 | — |
| "Proceso automatika", MB | Šiauliai | 29 409 | 7 047 | — |
Įtraukta į reitingus
- 10. vieta — TOP 10 įmonių apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Šilalė) pagal apyvartą 2024 m.
- 10. vieta — TOP 11 įmonių apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Šilalė) pagal apyvartą 2023 m.
- 54. vieta — Pelningiausios įmonės Šilalė savivaldybėje 2022 m.
- 77. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šilalė savivaldybėje 2022 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 90. vieta — Pelningiausios įmonės mašinų remontas ir techninė priežiūra veiklos srityje 2022 m.
- 85. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šilalė savivaldybėje 2021 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 63. vieta — Pelningiausios įmonės Šilalė savivaldybėje 2020 m.
- 74. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šilalė savivaldybėje 2020 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 98. vieta — Didžiausios Šilalė įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 75. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šilalė savivaldybėje 2019 m.
- 94. vieta — Didžiausios Šilalė įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Technomazgas" apyvarta?
2024 m. MB "Technomazgas" nurodė 24 142 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Technomazgas" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 3 754 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB "Technomazgas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Mašinų remontas ir techninė priežiūra“ (EVRK 3312), įsikūrusi Šilalė.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Technomazgas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą