MB "Tavix" — įmonės kodas 302859234
- Įmonės kodas
- 302859234
- PVN nr.
- 302859234
- Regionas / savivaldybė
- Kelmės r. sav.
- Miestas
- Jogeliškės k. 2
- Adresas
- Kelmės r. sav., Liolių sen., Jogeliškės k. 2, LT-86202, 86202 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6910 — Teisinė veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon Sep 10
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 3 912 | 2 293 | 27 055 | 30 345 | 42 848 | 44 999 | 44 998 | 19 254 | 7 450 |
| Visos pajamos | 0 | 3 912 | 2 293 | 27 055 | 30 345 | 42 848 | 44 999 | 44 998 | 19 254 | 7 450 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 11 796 | 4 148 | 1 800 | 6 458 | 9 868 | 12 990 | 4 116 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 10 | 4 767 | 5 802 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 11 616 | 3 937 | 1 709 | 6 134 | 9 216 | 12 340 | 3 909 |
| Grynasis nuostolis | 10 | 4 767 | 5 802 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 3 | 9 | 6 | 5 | 4 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 447 | 16 794 | 15 601 | 14 408 | 13 215 |
| Trumpalaikis turtas | 2 799 | 2 396 | 3 508 | 7 869 | 12 060 | 19 128 | 64 056 | 31 038 | 28 494 | 30 640 |
| Visi įsipareigojimai | 4 | 4 368 | 11 282 | 4 027 | 4 283 | 19 089 | 65 277 | 21 850 | 5 773 | 3 087 |
| Nuosavas kapitalas | 2 795 | −1 972 | −7 774 | 3 842 | 7 777 | 9 486 | 15 573 | 24 789 | 37 129 | 41 038 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 449 NACE 6910 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Tavix" 2024 m. nurodė 7 450 € apyvartą, tai yra 61,3% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Teisinė veikla“ veiklos srities įmonių Kelmės r. sav.. Įmonė uždirbo 3 909 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 52,5%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 3 087 €, o nuosavas kapitalas — 41 038 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Teisinė veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Vidmeta" | Kaunas | 7 420 | 3 120 | 2 |
| UAB Squirrel capital | Vilnius | 7 500 | 5 225 | 1 |
| UAB "Dotelus" | Vilnius | 7 550 | −3 970 | 1 |
| UAB "Teisės vartai" | Vilnius | 7 250 | 2 747 | 1 |
| MB "Makvita" | Kaunas | 7 173 | −1 462 | — |
| MB "Nuomonė" | Radviliškis | 7 750 | 4 799 | 1 |
| Konolita, MB | Vilnius | 7 815 | −814 | — |
| UAB "AIK Solutions" | Vilnius | 7 830 | −27 105 | — |
Įtraukta į reitingus
- 10. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Kelmės r. sav.) 2024 m.
- 12. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Kelmės r. sav.) 2024 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 21. vieta — TOP 25 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Kelmės r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Kelmės r. sav.) 2023 m.
- 10. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Kelmės r. sav.) 2023 m.
- 17. vieta — TOP 25 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Kelmės r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 99. vieta — Pelningiausios įmonės Kelmės r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 55. vieta — Didžiausi darbdaviai teisinė veikla veiklos srityje 2022 m.
- 99. vieta — Didžiausi darbdaviai Kelmės r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 83. vieta — Didžiausi darbdaviai Kelmės r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 22 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 61. vieta — Didžiausi darbdaviai Kelmės r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 45. vieta — Didžiausi darbdaviai Kelmės r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 93. vieta — Pelningiausios įmonės Kelmės r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Tavix" apyvarta?
2024 m. MB "Tavix" nurodė 7 450 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Tavix" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 3 909 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 52,5%.
Kiek darbuotojų turi MB "Tavix"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB "Tavix"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Teisinė veikla“ (EVRK 6910), įsikūrusi Jogeliškės k. 2, Kelmės r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Tavix"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą