MB Tarp tylos — įmonės kodas 305565184
- Įmonės kodas
- 305565184
- PVN nr.
- 305565184
- Regionas / savivaldybė
- Vilnius
- Miestas
- Vilnius
- Adresas
- Vilnius, Pylimo g. 34-28, LT-01134, 01134 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9020 — Scenos menų veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Tue Jun 02
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2020–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 40 190 | 5 150 | 10 075 | 13 740 | 12 792 |
| Visos pajamos | 40 190 | 5 150 | 10 075 | 13 740 | 12 792 |
| Pelnas prieš mokesčius | 5 190 | 2 568 | 0 | 0 | 707 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 329 | 0 |
| Grynasis pelnas | 5 190 | 2 440 | 3 330 | 0 | 580 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 329 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 1 402 | 2 060 | 4 517 | 2 844 | 5 475 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 518 | 1 344 | 0 | 2 035 |
| Nuosavas kapitalas | 1 402 | 1 542 | 3 173 | 2 844 | 3 440 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 220 NACE 9020 įmonių (2024).
Trumpai
MB Tarp tylos 2024 m. nurodė 12 792 € apyvartą, tai yra 6,9% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 123 vietą tarp 203 „Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonių Vilnius. Įmonė uždirbo 580 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 4,5%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 035 €, o nuosavas kapitalas — 3 440 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| VšĮ "Okarukas" | Vilnius | 12 850 | −3 771 | — |
| Viešoji įstaiga "Valso sūkury" | Vilnius | 12 648 | 0 | 1 |
| VšĮ "Ūtara" | Vilnius | 12 344 | 144 | — |
| Viešoji įstaiga Vilniaus senamiesčio teatras | Vilnius | 12 250 | −5 989 | 2 |
| VšĮ "Menopolis" | Vilnius | 13 575 | 0 | — |
| VIEŠOJI ĮSTAIGA "DAINŲ SALA" | Vilnius | 13 781 | −1 308 | — |
| VšĮ "Žaismas" | Vilnius | 13 950 | 46 | 1 |
| MB Soundmakers agency | Vilnius | 14 236 | −1 957 | — |
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Tarp tylos apyvarta?
2024 m. MB Tarp tylos nurodė 12 792 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB Tarp tylos dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 580 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 4,5%.
Kokia veikla užsiima MB Tarp tylos?
Pagrindinė veiklos sritis – „Scenos menų veikla“ (EVRK 9020), įsikūrusi Vilnius.
Norite išsamios įmonės analizės MB Tarp tylos?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą