MB "Tandemo" studija — įmonės kodas 304847017
- Įmonės kodas
- 304847017
- PVN nr.
- 304847017
- Regionas / savivaldybė
- Druskininkai
- Miestas
- Druskininkai
- Adresas
- Druskininkai, Vytauto g. 20-49, LT-66128, 66128 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7412 — Grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon May 21
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 3 450 | 2 915 | 13 524 | 17 038 | 6 996 | 17 940 | 29 708 |
| Visos pajamos | 3 450 | 2 915 | 13 524 | 17 038 | 6 996 | 17 940 | 29 708 |
| Pelnas prieš mokesčius | 40 | 266 | 6 790 | 0 | 0 | 1 990 | 2 206 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 2 738 | 3 231 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 38 | 252 | 6 450 | 0 | 0 | 1 890 | 2 096 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 2 738 | 3 231 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 1 608 | 909 | 210 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 1 082 | 1 208 | 7 897 | 3 540 | 1 068 | 3 968 | 8 890 |
| Visi įsipareigojimai | 1 044 | 918 | 1 157 | 1 147 | 1 207 | 1 518 | 4 134 |
| Nuosavas kapitalas | 38 | 290 | 6 740 | 4 001 | 770 | 2 660 | 4 756 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 150 NACE 7412 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Tandemo" studija 2024 m. nurodė 29 708 € apyvartą, tai yra 65,6% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 3 „Grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla“ veiklos srities įmonių Druskininkai. Įmonė uždirbo 2 096 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 7,1%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 4 134 €, o nuosavas kapitalas — 4 756 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Stif studio, UAB | Druskininkai | 68 050 | 14 214 | 1 |
| MB "Triukšmingos pelėdos" | Vilnius | 29 780 | −25 767 | — |
| UAB "VĖTRĖ" | Vilnius | 29 804 | 10 038 | 1 |
| UAB "Etija" | Vilnius | 29 364 | −16 314 | 2 |
| MB "Šis bei tas" | Kaunas | 30 245 | 7 248 | — |
| MB Paulina veikia | Vilnius | 28 804 | 3 207 | — |
| MB Modeze | Klaipėda | 30 662 | 8 328 | — |
| MB Viridis projektai | Vilnius | 31 363 | 14 806 | — |
Įtraukta į reitingus
- 96. vieta — Pelningiausios įmonės grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 98. vieta — TOP 100 įmonių grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.
- 19. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Druskininkai) 2023 m.
- 87. vieta — Pelningiausios įmonės grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla veiklos srityje 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Tandemo" studija apyvarta?
2024 m. MB "Tandemo" studija nurodė 29 708 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Tandemo" studija dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 2 096 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 7,1%.
Kokia veikla užsiima MB "Tandemo" studija?
Pagrindinė veiklos sritis – „Grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla“ (EVRK 7412), įsikūrusi Druskininkai.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Tandemo" studija?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą