MB "Talteka" — įmonės kodas 304822149
- Įmonės kodas
- 304822149
- PVN nr.
- 304822149
- Regionas / savivaldybė
- Lazdijų r. sav.
- Miestas
- Karužų k.
- Adresas
- Lazdijų r. sav., Lazdijų sen., Karužų k., Vilties g. 16, LT-67401, 67401 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7499 — Visa kita, niekur kitur nepriskirta, profesinė, mokslinė ir techninė veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Tue Apr 03
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 5 270 | 29 800 | 41 927 | 28 218 | 44 310 | 40 090 |
| Visos pajamos | 0 | 5 270 | 29 800 | 41 927 | 28 218 | 44 310 | 40 090 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 1 685 | 2 537 | 4 197 | 792 | 6 376 | 44 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 1 601 | 2 410 | 3 988 | 752 | 6 053 | 42 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 6 580 | 15 171 | 11 308 | 6 685 | 3 435 | 1 327 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 10 | 144 | 4 956 | 11 035 | 4 039 | 10 980 | 14 091 |
| Visi įsipareigojimai | 6 580 | 4 086 | 0 | 0 | 362 | 2 257 | 3 999 |
| Nuosavas kapitalas | 10 | 1 601 | 10 209 | 14 693 | 7 112 | 10 050 | 10 092 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 199 NACE 7499 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Talteka" 2024 m. nurodė 40 090 € apyvartą, tai yra 9,5% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Visa kita, niekur kitur nepriskirta, profesinė, mokslinė ir techninė veikla“ veiklos srities įmonių Lazdijų r. sav.. Įmonė uždirbo 42 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,1%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 3 999 €, o nuosavas kapitalas — 10 092 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Visa kita, niekur kitur nepriskirta, profesinė, mokslinė ir techninė veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "ILDVIN Group" | Alytus | 40 195 | 12 488 | 2 |
| UAB "Darbsauga" | Mažeikiai | 40 242 | −6 597 | 3 |
| UAB "Blitz studio" | Vilnius | 40 250 | 7 891 | — |
| Vilkaviškio jaunųjų verslininkų klubas | Vilkaviškis | 39 794 | 0 | 1 |
| UAB "KAN Wealth Management" | Vilnius | 39 471 | −46 649 | 3 |
| UAB "Dailės krantas" | Neringa | 39 270 | 745 | 2 |
| UAB "Verslo pagreitis" | Vilnius | 41 250 | 21 902 | 2 |
| Dardagro MB | Mažeikiai | 38 550 | 33 249 | — |
Įtraukta į reitingus
- 7. vieta — TOP 20 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Lazdijų r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Lazdijų r. sav.) 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 13. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Lazdijų r. sav.) 2024 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Lazdijų r. sav.) 2023 m.
- 5. vieta — TOP 23 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Lazdijų r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 14. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Lazdijų r. sav.) 2023 m.
- 75. vieta — Pelningiausios įmonės Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 100. vieta — Pelningiausios įmonės visa kita, niekur kitur nepriskirta, profesinė, mokslinė ir techninė veikla veiklos srityje 2023 m.
- 83. vieta — Pelningiausios įmonės Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 98. vieta — Didžiausios Lazdijų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 100. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 78. vieta — Pelningiausios įmonės Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 86. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 97. vieta — Didžiausios Lazdijų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.
- 78. vieta — Pelningiausios įmonės Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Talteka" apyvarta?
2024 m. MB "Talteka" nurodė 40 090 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Talteka" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 42 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,1%.
Kiek darbuotojų turi MB "Talteka"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB "Talteka"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Visa kita, niekur kitur nepriskirta, profesinė, mokslinė ir techninė veikla“ (EVRK 7499), įsikūrusi Karužų k., Lazdijų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Talteka"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą