MB Taku studija — įmonės kodas 305519888
- Įmonės kodas
- 305519888
- PVN nr.
- 305519888
- Regionas / savivaldybė
- Ukmergės r. sav.
- Miestas
- Žeimių k.
- Adresas
- Ukmergės r. sav., Pivonijos sen., Žeimių k., Jaunimo g. 3-3, LT-20326, 20326 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7111 — Architektūros veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Wed Mar 18
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2020–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 17 302 | 14 236 | 11 350 | 13 160 | 17 856 |
| Visos pajamos | 17 302 | 14 236 | 11 350 | 13 160 | 17 856 |
| Pelnas prieš mokesčius | 9 778 | 0 | 158 | 0 | 132 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 9 652 | 0 | 262 | 0 |
| Grynasis pelnas | 9 778 | 0 | 128 | 0 | 123 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 9 652 | 0 | 262 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 9 838 | 186 | 334 | 42 | 201 |
| Visi įsipareigojimai | 10 | 10 | 30 | 0 | 36 |
| Nuosavas kapitalas | 9 828 | 176 | 304 | 42 | 165 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 832 NACE 7111 įmonių (2024).
Trumpai
MB Taku studija 2024 m. nurodė 17 856 € apyvartą, tai yra 35,7% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Architektūros veikla“ veiklos srities įmonių Ukmergės r. sav.. Įmonė uždirbo 123 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,7%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 36 €, o nuosavas kapitalas — 165 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Architektūros veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Si idėja | Kaunas | 17 860 | 14 246 | — |
| UAB "A3D" | Kaunas | 17 873 | −8 554 | 3 |
| ARCHITEKTUM UAB | Biliškių k. 2 | 17 765 | 302 | 1 |
| UAB "3dc" | Vilnius | 17 680 | 5 450 | 1 |
| UAB VP CONSULT | Smiltinės k. | 17 651 | −2 210 | 3 |
| UAB "Technira" | Vilnius | 17 650 | −3 724 | 2 |
| MB "Archgrafika" | Vilnius | 17 400 | −9 136 | 1 |
| UAB "Europrojektas" | Kaunas | 17 400 | −4 284 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 16. vieta — TOP 23 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Ukmergės r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Ukmergės r. sav.) 2024 m.
- 17. vieta — TOP 23 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Ukmergės r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 78. vieta — Pelningiausios įmonės Ukmergės r. sav. savivaldybėje 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Taku studija apyvarta?
2024 m. MB Taku studija nurodė 17 856 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB Taku studija dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 123 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,7%.
Kokia veikla užsiima MB Taku studija?
Pagrindinė veiklos sritis – „Architektūros veikla“ (EVRK 7111), įsikūrusi Žeimių k., Ukmergės r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB Taku studija?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą