MB "Sveikai" — įmonės kodas 305338884

Aukštas pelningumas
Įmonės kodas
305338884
PVN nr.
LT100012773816
Regionas / savivaldybė
Kaunas
Miestas
Kaunas
Adresas
Kaunas, V. Krėvės pr. 104-14, LT-50383, 50383 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
Teisinė forma
Mažoji bendrija
Registracijos data
Tue Nov 12
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
20,8 tūkst. € 193,9%
Grynasis pelnas (2024)
7 215 € 233,5%
Grynojo pelno marža
34,7%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2019–2024, EUR

05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.20 tūkst.201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−6 tūkst.−4 tūkst.−2 tūkst.02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.8 tūkst.201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.20 tūkst.201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−20 tūkst.−10 tūkst.010 tūkst.20 tūkst.201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos1 2001 5665 5261 1067 08220 815
Visos pajamos1 2001 5665 5261 1067 08220 815
Pelnas prieš mokesčius201 007007 215
Nuostolis prieš mokesčius03 14104 3775 4060
Grynasis pelnas20810007 215
Grynasis nuostolis03 14104 3775 4060
Ilgalaikis turtas01 8171 8171 5651 5651 565
Trumpalaikis turtas2 1232 95011 90814 5515771 243
Visi įsipareigojimai2 1207 90516 05322 62512 3285 778
Nuosavas kapitalas3−3 138−2 328−6 509−10 186−2 970

Trumpai

MB "Sveikai" 2024 m. nurodė 20 815 € apyvartą, tai yra 193,9% daugiau nei 2023 m.. Įmonė uždirbo 7 215 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 34,7%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 5 778 €, o nuosavas kapitalas — −2 970 €.

Išsami analizė

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra MB "Sveikai" apyvarta?

2024 m. MB "Sveikai" nurodė 20 815 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar MB "Sveikai" dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 7 215 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 34,7%.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą