MB "Statybinės konstrukcijos" — įmonės kodas 303566362
- Įmonės kodas
- 303566362
- PVN nr.
- 303566362
- Regionas / savivaldybė
- Raseiniai
- Miestas
- Raseiniai
- Adresas
- Raseiniai, Garažų g. 67, LT-60121, 60121 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7112 — Inžinerinė projektavimo ir konstravimo veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon Feb 02
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 5 670 | 5 500 | 2 100 | 1 650 | 13 390 | 20 000 | 5 850 | 10 100 | 20 550 | 12 300 |
| Visos pajamos | 5 670 | 5 500 | 2 100 | 1 650 | 13 390 | 20 000 | 5 850 | 10 100 | 20 550 | 12 300 |
| Pelnas prieš mokesčius | 5 670 | 5 500 | 2 100 | 1 650 | 13 317 | 19 547 | 5 417 | 9 724 | 20 036 | 12 280 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 5 386 | 5 225 | 1 995 | 1 567 | 12 651 | 18 570 | 5 146 | 9 238 | 19 034 | 11 666 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 915 | 562 | 207 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 2 453 | 3 567 | 3 468 | 831 | 8 549 | 15 315 | 2 458 | 3 917 | 8 674 | 7 952 |
| Visi įsipareigojimai | 284 | 275 | 105 | 0 | 566 | 977 | 271 | 486 | 1 002 | 614 |
| Nuosavas kapitalas | 2 169 | 3 292 | 3 363 | 831 | 7 983 | 15 253 | 2 749 | 3 638 | 7 672 | 7 338 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 727 NACE 7112 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Statybinės konstrukcijos" 2024 m. nurodė 12 300 € apyvartą, tai yra 40,1% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Inžinerinė projektavimo ir konstravimo veikla“ veiklos srities įmonių Raseiniai. Įmonė uždirbo 11 666 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 94,8%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 614 €, o nuosavas kapitalas — 7 338 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Inžinerinė projektavimo ir konstravimo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| VšĮ FL Rubber Technologies | Kaunas | 12 291 | 123 | — |
| MB "Rj projektai" | Jonučių II k. | 12 320 | 768 | — |
| MB Geodezinių matavimų sprendimai | Vilnius | 12 350 | 3 028 | — |
| Individuali įmonė | Alytus | 12 371 | 657 | — |
| MB Inžinerinių matavimų biuras | Birštonas | 12 178 | 6 530 | — |
| MB "Vandentiekio vizija" | Raudondvario k. | 12 150 | 5 063 | — |
| UAB "GEOTECH BALTIC" | Vilnius | 12 129 | −47 945 | 1 |
| Biscuit Systems, MB | Kaunas | 12 105 | 5 540 | — |
Įtraukta į reitingus
- 9. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Raseiniai) 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — TOP 21 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Raseiniai) pagal apyvartą 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 68. vieta — Pelningiausios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2024 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 68. vieta — Pelningiausios įmonės Raseiniai mieste 2024 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Raseiniai) 2023 m.
- 11. vieta — TOP 20 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Raseiniai) pagal apyvartą 2023 m.
- 52. vieta — Pelningiausios įmonės Raseiniai mieste 2023 m.
- 52. vieta — Pelningiausios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2023 m.▲ 21 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 73. vieta — Pelningiausios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2022 m.
- 40. vieta — Pelningiausios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2020 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 97. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2020 m.
- 35. vieta — Pelningiausios įmonės Raseiniai savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Statybinės konstrukcijos" apyvarta?
2024 m. MB "Statybinės konstrukcijos" nurodė 12 300 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Statybinės konstrukcijos" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 11 666 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 94,8%.
Kokia veikla užsiima MB "Statybinės konstrukcijos"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Inžinerinė projektavimo ir konstravimo veikla“ (EVRK 7112), įsikūrusi Raseiniai.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Statybinės konstrukcijos"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą