MB Skaitmeninė konversija — įmonės kodas 305677621
- Įmonės kodas
- 305677621
- PVN nr.
- LT100017652219
- Regionas / savivaldybė
- Alytaus r. sav.
- Miestas
- Klausiškių k.
- Adresas
- Alytaus r. sav., Alovės sen., Klausiškių k., Bebrų g. 7, LT-64118, 64118 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8299 — Kita, niekur kitur nepriskirta, su verslu susijusių paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Tue Jan 05
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2021–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 20 684 | 15 725 | 27 221 | 41 167 |
| Visos pajamos | 20 684 | 15 725 | 27 221 | 41 167 |
| Pelnas prieš mokesčius | 20 172 | 12 966 | 24 152 | 36 637 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 20 172 | 12 222 | 22 944 | 34 805 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 819 | 1 434 | 7 028 | 6 011 |
| Trumpalaikis turtas | 19 363 | 18 232 | 36 200 | 74 009 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 17 | 173 | 1 535 |
| Nuosavas kapitalas | 20 182 | 19 649 | 43 055 | 78 485 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 330 NACE 8299 įmonių (2024).
Trumpai
MB Skaitmeninė konversija 2024 m. nurodė 41 167 € apyvartą, tai yra 51,2% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Kita, niekur kitur nepriskirta, su verslu susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Alytaus r. sav.. Įmonė uždirbo 34 805 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 84,5%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 535 €, o nuosavas kapitalas — 78 485 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita, niekur kitur nepriskirta, su verslu susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Lamigra, MB | Vilnius | 41 764 | 250 | — |
| UAB Bit Transfer | Vilnius | 41 788 | −5 428 | 3 |
| UAB "Asset and trade managing systems" | Vilnius | 40 534 | −14 607 | 1 |
| MB "Pirma konstrukcija" | Vilnius | 39 888 | 93 | 1 |
| UAB Ad posterum | Vilnius | 39 687 | −12 630 | 2 |
| UAB "Nintra" | Kaunas | 42 701 | 28 812 | 2 |
| MB "Geriausi darbai" | Vilnius | 39 532 | 12 | — |
| HGA TECH, UAB | Vilnius | 42 970 | −306 149 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 8. vieta — Pelningiausios įmonės administracinė veikla veiklos srityje (Alytaus r. sav.) 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 99. vieta — Pelningiausios įmonės Alytaus r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 7. vieta — Pelningiausios įmonės administracinė veikla veiklos srityje (Alytaus r. sav.) 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Skaitmeninė konversija apyvarta?
2024 m. MB Skaitmeninė konversija nurodė 41 167 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB Skaitmeninė konversija dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 34 805 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 84,5%.
Kokia veikla užsiima MB Skaitmeninė konversija?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita, niekur kitur nepriskirta, su verslu susijusių paslaugų veikla“ (EVRK 8299), įsikūrusi Klausiškių k., Alytaus r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB Skaitmeninė konversija?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą