MB "Simo žuvis" — įmonės kodas 305361281
- Įmonės kodas
- 305361281
- PVN nr.
- 305361281
- Regionas / savivaldybė
- Neringa
- Miestas
- Neringa
- Adresas
- Neringa, Vėtrungių g. 240-2, LT-93132, 93132 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 1020 — Žuvų, vėžiagyvių ir moliuskų perdirbimas ir konservavimas
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Tue Nov 26
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 3 320 | 5 733 | 2 409 | 142 133 | 2 015 |
| Visos pajamos | — | 3 320 | 5 733 | 2 409 | 142 133 | 2 015 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 1 601 | 0 | 33 039 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 2 804 | 688 | 0 | 738 | 0 | 16 661 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 1 601 | 0 | 33 039 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 2 804 | 688 | 0 | 738 | 0 | 16 661 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | — | 7 | — |
| Ilgalaikis turtas | 722 | 1 289 | 1 157 | 1 025 | 2 103 | 3 356 |
| Trumpalaikis turtas | 90 | 2 962 | 3 182 | 3 416 | 35 155 | 8 696 |
| Visi įsipareigojimai | 3 526 | 6 563 | 6 140 | 6 980 | 6 758 | 47 |
| Nuosavas kapitalas | −2 714 | −2 312 | −1 801 | −2 539 | 30 500 | 12 005 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 48 NACE 1020 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Simo žuvis" 2024 m. nurodė 2 015 € apyvartą, tai yra 98,6% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Žuvų, vėžiagyvių ir moliuskų perdirbimas ir konservavimas“ veiklos srities įmonių Neringa. Įmonė metus baigė patyrusi 16 661 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 47 €, o nuosavas kapitalas — 12 005 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Žuvų, vėžiagyvių ir moliuskų perdirbimas ir konservavimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Botas" | Neringa | 26 103 | 193 | 1 |
| UAB "Proteinas plius" | Druskininkai | 680 | −61 | 2 |
| MB "Rūkauta" | Palėkių k. | 13 034 | 1 146 | — |
| UAB Brolių rūkykla | Vilnius | 16 083 | −8 302 | 1 |
| UAB Raudė rūkė | Valų k. | 19 447 | −6 724 | 4 |
| UAB "Jūros pasaulis" | Vilnius | 32 313 | −3 051 | 2 |
| UAB "Dūmo žuvis" | Girkalių k. | 33 059 | −13 059 | 2 |
| UAB MT CAVIAR | Vilnius | 58 750 | −5 536 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Neringa savivaldybėje 2024 m.
- 14. vieta — TOP 14 įmonių apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Neringa) pagal apyvartą 2024 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 19. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės apdirbamoji gamyba veiklos srityje 2024 m.
- 6. vieta — Didžiausi darbdaviai apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Neringa) 2023 m.
- 8. vieta — Pelningiausios įmonės apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Neringa) 2023 m.
- 8. vieta — TOP 15 įmonių apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Neringa) pagal apyvartą 2023 m.
- 23. vieta — Pelningiausios įmonės žuvų, vėžiagyvių ir moliuskų perdirbimas ir konservavimas veiklos srityje 2023 m.
- 90. vieta — Didžiausi darbdaviai Neringa savivaldybėje 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Simo žuvis" apyvarta?
2024 m. MB "Simo žuvis" nurodė 2 015 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Simo žuvis" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 16 661 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB "Simo žuvis"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Žuvų, vėžiagyvių ir moliuskų perdirbimas ir konservavimas“ (EVRK 1020), įsikūrusi Neringa.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Simo žuvis"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą