MB "Sava architektūra" — įmonės kodas 303248356
- Įmonės kodas
- 303248356
- PVN nr.
- 303248356
- Regionas / savivaldybė
- Alytus
- Miestas
- Alytus
- Adresas
- Alytus, Aukštoji g. 33, LT-62109, 62109 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7412 — Grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Feb 20
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 12 769 | 16 463 | 13 330 | 26 570 | 41 700 | 29 450 | 37 150 | 43 670 |
| Visos pajamos | 12 769 | 16 463 | 13 330 | 26 570 | 41 700 | 29 450 | 37 150 | 43 670 |
| Pelnas prieš mokesčius | 2 302 | 2 598 | 0 | 3 602 | 14 062 | 0 | 10 751 | 29 923 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 2 177 | 0 | 0 | 2 231 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 2 302 | 2 598 | 0 | 3 602 | 13 359 | 0 | 10 473 | 29 247 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 2 177 | 0 | 0 | 2 231 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 2 256 | 1 663 | 741 | 1 418 | 947 | 947 | 1 203 | 750 |
| Trumpalaikis turtas | 2 217 | 5 088 | 3 807 | 9 443 | 22 916 | 23 304 | 23 874 | 27 647 |
| Visi įsipareigojimai | 552 | 232 | 206 | 1 511 | 1 293 | 6 002 | 11 875 | 8 008 |
| Nuosavas kapitalas | 3 921 | 6 519 | 4 342 | 9 350 | 22 570 | 18 249 | 13 202 | 20 389 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 150 NACE 7412 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Sava architektūra" 2024 m. nurodė 43 670 € apyvartą, tai yra 17,6% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 3 „Grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla“ veiklos srities įmonių Alytus. Įmonė uždirbo 29 247 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 67,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 8 008 €, o nuosavas kapitalas — 20 389 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Vizualus dizainas" | Alytus | 47 301 | −1 530 | — |
| MB "Gytės dizaino darbai" | Alytus | 38 875 | 7 242 | — |
| MB Eu turtas | Klaipėda | 43 705 | 12 698 | 1 |
| MB Strakki | Kaunas | 43 877 | 2 569 | — |
| MB "Trys, keturiolika" | Vilnius | 43 144 | 7 471 | — |
| MB "Gyvenama sala" | Drąseikių k. | 44 505 | 3 621 | 1 |
| MB Make plan | Vilnius | 42 681 | 39 948 | — |
| MB "Flamingai" | Vilnius | 44 918 | −19 718 | — |
Įtraukta į reitingus
- 17. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Alytus) 2024 m.▲ 25 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 23. vieta — Pelningiausios įmonės grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla veiklos srityje 2024 m.▲ 20 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 68. vieta — TOP 100 įmonių grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 71. vieta — TOP 100 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Alytus) pagal apyvartą 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 42. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Alytus) 2023 m.
- 43. vieta — Pelningiausios įmonės grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla veiklos srityje 2023 m.
- 69. vieta — TOP 100 įmonių grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 72. vieta — TOP 100 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Alytus) pagal apyvartą 2023 m.
- 74. vieta — TOP 100 įmonių grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Sava architektūra" apyvarta?
2024 m. MB "Sava architektūra" nurodė 43 670 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Sava architektūra" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 29 247 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 67,0%.
Kokia veikla užsiima MB "Sava architektūra"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Grafinio dizaino ir vaizdinės komunikacijos veikla“ (EVRK 7412), įsikūrusi Alytus.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Sava architektūra"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą