MB "Sarlukas" — įmonės kodas 303423453
- Įmonės kodas
- 303423453
- PVN nr.
- LT100009702417
- Regionas / savivaldybė
- Plungės r. sav.
- Miestas
- Šateikių k.
- Adresas
- Plungės r. sav., Šateikių sen., Šateikių k., Reketės g. 1, LT-90401, 90401 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4781 — Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon Oct 13
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 0 | — | — | — | 6 225 | 4 208 | 9 628 | 2 670 | 5 888 |
| Visos pajamos | 0 | 0 | — | — | — | 6 225 | 4 208 | 9 628 | 2 670 | 5 888 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 323 | 3 750 | 7 249 | 620 | 4 078 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 206 | 3 562 | 6 887 | 588 | 3 874 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 734 |
| Trumpalaikis turtas | 10 | 10 | 10 | 10 | 290 | 2 655 | 4 246 | 8 307 | 8 307 | 6 877 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 159 | 188 | 362 | 362 | 204 |
| Nuosavas kapitalas | 10 | 10 | 10 | 10 | 290 | 2 496 | 4 058 | 7 945 | 7 945 | 7 407 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 948 NACE 4781 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Sarlukas" 2024 m. nurodė 5 888 € apyvartą, tai yra 120,5% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 10 vietą tarp 10 „Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Plungės r. sav.. Įmonė uždirbo 3 874 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 65,8%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 204 €, o nuosavas kapitalas — 7 407 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Autoarsa" | Grumblių k. | 38 882 | 3 365 | 1 |
| UAB "Ežero 42" | Medsėdžių k. | 52 027 | −12 398 | 1 |
| MB "PP auto" | Šiauliai | 5 900 | 27 | — |
| UAB Auto 777 | Grigiškių m. | 5 800 | −1 221 | 1 |
| MB "Kristga" | Šiauliai | 5 793 | −741 | — |
| UAB "Ignedauta" | Panevėžys | 6 000 | 2 547 | 2 |
| MB "Automedik" | Lekėčiai | 6 000 | 1 050 | — |
| MB Javilau | Vilnius | 6 000 | 948 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Sarlukas" apyvarta?
2024 m. MB "Sarlukas" nurodė 5 888 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Sarlukas" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 3 874 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 65,8%.
Kokia veikla užsiima MB "Sarlukas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba“ (EVRK 4781), įsikūrusi Šateikių k., Plungės r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Sarlukas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą