MB Sanvaja — įmonės kodas 305674237
- Įmonės kodas
- 305674237
- PVN nr.
- LT100013938412
- Regionas / savivaldybė
- Neringa
- Miestas
- Neringa
- Adresas
- Neringa, Vilų g. 5A-1, LT-93102, 93102 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8569 — Niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Sun Jan 03
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2021–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 172 384 | 165 307 | 57 862 | 41 738 | 83 329 |
| Visos pajamos | 172 384 | 165 307 | 57 862 | 41 738 | 83 329 |
| Pelnas prieš mokesčius | 66 517 | 49 175 | 7 428 | 2 790 | 2 554 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 66 517 | 46 816 | 7 082 | 2 586 | 2 056 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 1 | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 720 | 1 320 | 682 | 35 750 | 31 922 |
| Trumpalaikis turtas | 33 120 | 29 429 | 11 004 | 10 771 | 4 820 |
| Visi įsipareigojimai | 738 | 10 593 | 889 | 40 069 | 28 234 |
| Nuosavas kapitalas | 33 102 | 20 156 | 10 797 | 6 452 | 8 508 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 241 NACE 8569 įmonių (2025).
Trumpai
MB Sanvaja 2025 m. nurodė 83 329 € apyvartą, tai yra 99,6% daugiau nei 2024 m. ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Neringa. Įmonė uždirbo 2 056 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 2,5%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 28 234 €, o nuosavas kapitalas — 8 508 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Lyderiams LT, VšĮ | Klaipėda | 41 439 | −46 366 | 2 |
| Viešoji įstaiga "Bokšto klubas" | Naujųjų Valkininkų k. | 42 076 | 3 369 | 1 |
| Dulų asociacija | Vilnius | 42 444 | 19 973 | — |
| MB International School for Gestalt Therapy "SELF" | Vilnius | 41 007 | 35 607 | — |
| Viešoji įstaiga "Study and consulting center" | Vilnius | 42 595 | −1 390 | 4 |
| MB Solo latino | Ramučių k. | 42 754 | 2 730 | — |
| MB "Ilgai ir laimingai" | Vilnius | 43 096 | 2 893 | — |
| Gryphon Asset Management, UAB | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 43 121 | 128 505 | — |
Įtraukta į reitingus
- 16. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Neringa savivaldybėje 2023 m.
- 35. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės švietimas veiklos srityje 2023 m.
- 67. vieta — Pelningiausios įmonės niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 55 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 87. vieta — TOP 100 įmonių niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▼ 61 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Pelningiausios įmonės niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 26. vieta — TOP 100 įmonių niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 79. vieta — Pelningiausios įmonės Neringa savivaldybėje 2021 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Sanvaja apyvarta?
2025 m. MB Sanvaja nurodė 83 329 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB Sanvaja dirba pelningai?
Taip. 2025 m. įmonė uždirbo 2 056 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 2,5%.
Kokia veikla užsiima MB Sanvaja?
Pagrindinė veiklos sritis – „Niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla“ (EVRK 8569), įsikūrusi Neringa.
Norite išsamios įmonės analizės MB Sanvaja?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą