MB "Renginių dirbtuvės" — įmonės kodas 304732367
- Įmonės kodas
- 304732367
- PVN nr.
- LT100015221313
- Regionas / savivaldybė
- Plungės r. sav.
- Miestas
- Milašaičių k.
- Adresas
- Plungės r. sav., Stalgėnų sen., Milašaičių k., Plungės g. 4, LT-90355, 90355 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9013 — Kita meninės kūrybos veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon Dec 11
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 20 988 | 29 122 | 11 946 | 20 934 | 77 548 | 132 000 | 158 706 |
| Visos pajamos | 0 | 20 988 | 29 122 | 11 946 | 20 934 | 77 548 | 132 000 | 158 706 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 5 641 | 14 507 | 40 | 3 610 | 26 959 | 38 212 | 5 705 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 5 359 | 13 781 | 28 | 3 423 | 25 610 | 36 195 | 5 303 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 21 825 | 16 269 | 10 712 | 5 648 | 5 532 | 83 128 | 104 498 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 4 700 | 14 616 | 14 192 | 14 987 | 49 308 | 32 973 | 29 638 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 15 489 | 2 826 | 2 944 | 938 | 9 588 | 34 424 | 21 870 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 5 180 | 16 761 | 16 219 | 19 642 | 45 252 | 81 677 | 84 412 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 56 NACE 9013 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Renginių dirbtuvės" 2024 m. nurodė 158 706 € apyvartą, tai yra 20,2% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Kita meninės kūrybos veikla“ veiklos srities įmonių Plungės r. sav.. Įmonė uždirbo 5 303 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 3,3%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 21 870 €, o nuosavas kapitalas — 84 412 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita meninės kūrybos veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| VšĮ "Art Central" | Vilnius | 154 934 | 1 482 | 1 |
| MB Studio inkbug | Vilnius | 172 134 | 105 823 | — |
| MB Pateka miškas | Vilnius | 134 763 | 65 039 | — |
| MB Hiparikai | Vilnius | 126 134 | 50 774 | — |
| UAB Dangaus šviesos | Aleknaičių k. 9 | 110 656 | 48 350 | 1 |
| MB Pagan head | Vilnius | 210 104 | 26 688 | — |
| MB "Švytėjimo fabrikas" | Vilnius | 211 002 | 4 057 | — |
| UAB "TJ STUDIO" | Vilnius | 80 310 | −5 867 | 5 |
Įtraukta į reitingus
- 1. vieta — TOP 25 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Plungės r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Plungės r. sav.) 2024 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — TOP 100 įmonių kita meninės kūrybos veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 1. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Plungės r. sav.) 2023 m.
- 1. vieta — TOP 25 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Plungės r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės kita meninės kūrybos veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — TOP 25 įmonių kita meninės kūrybos veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 67. vieta — Pelningiausios įmonės Plungės r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Pelningiausios įmonės kita meninės kūrybos veikla veiklos srityje 2022 m.
- 14. vieta — TOP 25 įmonių kita meninės kūrybos veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 85. vieta — Pelningiausios įmonės Plungės r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 75. vieta — Pelningiausios įmonės Plungės r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Renginių dirbtuvės" apyvarta?
2024 m. MB "Renginių dirbtuvės" nurodė 158 706 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Renginių dirbtuvės" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 5 303 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 3,3%.
Kokia veikla užsiima MB "Renginių dirbtuvės"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita meninės kūrybos veikla“ (EVRK 9013), įsikūrusi Milašaičių k., Plungės r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Renginių dirbtuvės"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą