MB "Raja LT" — įmonės kodas 303413142
- Įmonės kodas
- 303413142
- PVN nr.
- 303413142
- Regionas / savivaldybė
- Kaunas
- Miestas
- Kaunas
- Adresas
- Kaunas, Savanorių pr. 262-336, LT-50204, 50204 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 2591 — Plieninių statinių ir panašių talpyklų gamyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Oct 02
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 18 174 | 3 934 | 14 835 | 450 | 600 | 1 378 | — | — | — | 8 372 |
| Visos pajamos | 18 174 | 3 934 | 14 835 | 450 | 600 | 1 378 | — | — | — | 8 372 |
| Pelnas prieš mokesčius | 1 160 | 0 | 7 234 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 888 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 980 | 0 | 2 215 | 1 241 | 532 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 1 044 | 0 | 6 921 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 639 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 980 | 0 | 2 215 | 1 241 | 532 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | — | — | — | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 4 726 | 4 221 | 3 871 | 4 396 | 3 571 | 2 071 | 2 071 | 2 071 | 2 071 | 1 600 |
| Trumpalaikis turtas | 1 168 | 1 478 | 10 088 | 6 185 | 5 769 | 6 832 | 6 832 | 6 832 | 6 832 | 12 214 |
| Visi įsipareigojimai | 3 242 | 3 027 | 4 366 | 3 203 | 3 203 | 3 288 | 3 288 | 3 288 | 3 288 | 3 264 |
| Nuosavas kapitalas | 2 652 | 2 672 | 9 593 | 7 378 | 6 137 | 5 615 | 5 615 | 5 615 | 5 615 | 10 550 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 NACE 2591 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Raja LT" 2024 m. nurodė 8 372 € apyvartą ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Plieninių statinių ir panašių talpyklų gamyba“ veiklos srities įmonių Kaunas. Įmonė uždirbo 4 639 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 55,4%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 3 264 €, o nuosavas kapitalas — 10 550 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Plieninių statinių ir panašių talpyklų gamyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Darbininkas" | Kaunas | 34 199 | −16 161 | — |
| UAB "Edutis" | Šiauliai | 6 000 | 729 | 1 |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Raja LT" apyvarta?
2024 m. MB "Raja LT" nurodė 8 372 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Raja LT" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 4 639 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 55,4%.
Kokia veikla užsiima MB "Raja LT"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Plieninių statinių ir panašių talpyklų gamyba“ (EVRK 2591), įsikūrusi Kaunas.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Raja LT"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą