MB "Raftena" — įmonės kodas 304289402
- Įmonės kodas
- 304289402
- PVN nr.
- LT100010243418
- Regionas / savivaldybė
- Kupiškis
- Miestas
- Kupiškis
- Adresas
- Kupiškis, Kupos 3-ioji g. 6, LT-40113, 40113 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7111 — Architektūros veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Tue Jun 21
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 6 042 | 35 075 | 55 693 | 81 051 | 134 300 | 152 027 | 115 172 | 89 580 | 123 547 |
| Visos pajamos | 6 042 | 35 075 | 55 693 | 81 051 | 134 300 | 152 027 | 115 172 | 89 580 | 123 547 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 1 307 | 0 | 6 214 | 15 679 | 22 815 | 4 949 | 1 694 | 6 903 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 54 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 1 221 | 14 458 | 5 606 | 14 676 | 21 591 | 4 665 | 1 490 | 6 388 |
| Grynasis nuostolis | 62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | 3 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 3 409 | 4 237 | 1 919 | 21 400 | 18 983 | 39 764 | 15 105 | 10 135 | 5 930 |
| Trumpalaikis turtas | 3 480 | 8 081 | 21 022 | 65 873 | 56 018 | 56 481 | 95 014 | 165 379 | 229 671 |
| Visi įsipareigojimai | 4 951 | 9 159 | 5 325 | 64 051 | 37 102 | 36 755 | 45 964 | 109 869 | 163 568 |
| Nuosavas kapitalas | 1 938 | 3 159 | 17 616 | 23 222 | 37 899 | 59 490 | 64 155 | 65 645 | 72 033 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 832 NACE 7111 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Raftena" 2024 m. nurodė 123 547 € apyvartą, tai yra 37,9% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Architektūros veikla“ veiklos srities įmonių Kupiškis. Įmonė uždirbo 6 388 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 5,2%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, tai yra 33,3% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 163 568 €, o nuosavas kapitalas — 72 033 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Architektūros veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "LAJOS" | Vilnius | 123 707 | 437 | — |
| UAB "ALKOS atitvaros" | Šiauliai | 124 080 | 1 684 | 6 |
| MB "Hokonstra" | Vilnius | 124 234 | 677 | 1 |
| MB "Architektė" | Senkų k. 10 | 122 807 | 7 692 | — |
| UAB "Baltijos statybos verslo grupė" | Vilnius | 124 707 | −1 851 | — |
| UAB Kauno projektavimo ir konsultavimo biuras | Kaunas | 124 809 | 1 440 | 4 |
| UAB "Archartė" | Saldenės k. | 121 826 | 44 483 | 2 |
| UAB "DEVYNI ARCHITEKTAI" | Vilnius | 121 764 | 22 819 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — TOP 11 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Kupiškis) pagal apyvartą 2024 m.
- 46. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 51. vieta — Didžiausios Kupiškis įmonės pagal apyvartą 2024 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 67. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškis savivaldybėje 2024 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — TOP 11 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Kupiškis) pagal apyvartą 2023 m.
- 15. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2023 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 42. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2023 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 54. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškis savivaldybėje 2023 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 54. vieta — Didžiausios Kupiškis įmonės pagal apyvartą 2023 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2022 m.
- 39. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2022 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 50. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškis savivaldybėje 2022 m.▲ 29 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 56. vieta — Didžiausios Kupiškis įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 42. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2021 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 47. vieta — Didžiausios Kupiškis įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 79. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškis savivaldybėje 2021 m.▲ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 45. vieta — Didžiausios Kupiškis įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 47. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2020 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 96. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškis savivaldybėje 2020 m.
- 51. vieta — Didžiausios Kupiškis įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 52. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Raftena" apyvarta?
2024 m. MB "Raftena" nurodė 123 547 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Raftena" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 6 388 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 5,2%.
Kiek darbuotojų turi MB "Raftena"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB "Raftena"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Architektūros veikla“ (EVRK 7111), įsikūrusi Kupiškis.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Raftena"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą