MB "Pure communication" — įmonės kodas 306348600

Įmonės kodas
306348600
PVN nr.
LT100016897811
Regionas / savivaldybė
Elektrėnai
Miestas
Elektrėnai
Adresas
Elektrėnai, Miško g. 4, LT-26132, 26132 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
7311 — Reklamos agentūrų veikla
Teisinė forma
Mažoji bendrija
Registracijos data
Wed Jun 28
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
37,1 tūkst. € 9,7%
Grynasis pelnas (2024)
5 689 € 65,1%
Grynojo pelno marža
15,3%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2023–2024, EUR

010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.20232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.20232024

Pajamos ir rezultatas

010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.20232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.20 tūkst.20232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis20232024
Grynosios pardavimo pajamos33 79437 065
Visos pajamos33 79437 065
Pelnas prieš mokesčius16 2986 030
Nuostolis prieš mokesčius00
Grynasis pelnas16 2985 689
Grynasis nuostolis00
Ilgalaikis turtas01 477
Trumpalaikis turtas16 74022 356
Visi įsipareigojimai4321 835
Nuosavas kapitalas16 30821 998

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 1 657 NACE 7311 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
15,3%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
7,7%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
25,9%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

MB "Pure communication" 2024 m. nurodė 37 065 € apyvartą, tai yra 9,7% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 3 „Reklamos agentūrų veikla“ veiklos srities įmonių Elektrėnai. Įmonė uždirbo 5 689 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 15,3%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 835 €, o nuosavas kapitalas — 21 998 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Reklamos agentūrų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
MB Reklamos laboratorijaElektrėnai56 274−2 2011
MB "LAB projektai"Kaunas37 06617 312
MB "Lipnus stilius"Vilnius36 997594
MB "Kūrybinga komunikacija"Vilnius37 1632 1611
Uždaroji akcinė bendrovė "ELITINIS DIZAINAS"Vilnius37 1793 6792
MB ReklaminisVilnius36 9252 630
Individuali įmonėNemenčinė36 9201 5021
VšĮ "Reklamos namai"Vilnius37 21416 6301

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra MB "Pure communication" apyvarta?

2024 m. MB "Pure communication" nurodė 37 065 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar MB "Pure communication" dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 5 689 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 15,3%.

Kokia veikla užsiima MB "Pure communication"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Reklamos agentūrų veikla“ (EVRK 7311), įsikūrusi Elektrėnai.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą