MB "Pjara" — įmonės kodas 303142901
- Įmonės kodas
- 303142901
- PVN nr.
- LT100018551613
- Regionas / savivaldybė
- Kelmė
- Miestas
- Kelmė
- Adresas
- Kelmė, A. Mackevičiaus g. 27-16, LT-86128, 86128 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9621 — Vyrų ir moterų kirpyklų veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Mon Sep 16
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 44 270 | 39 346 | 41 256 | 37 228 | 43 661 | 24 111 | 44 981 | 44 820 | 78 853 |
| Visos pajamos | 44 270 | 39 346 | 41 256 | 37 228 | 43 661 | 24 111 | 44 981 | 44 820 | 78 853 |
| Pelnas prieš mokesčius | 5 869 | 4 870 | 10 239 | 5 829 | 14 462 | 0 | 5 916 | 2 904 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 962 | 0 | 0 | 4 065 |
| Grynasis pelnas | 5 570 | 4 637 | 9 727 | 5 538 | 13 737 | 0 | 5 620 | 2 904 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 962 | 0 | 0 | 4 065 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 11 167 | 15 267 | 26 586 | 31 895 | 46 960 | 43 917 | 49 637 | 33 186 | 39 459 |
| Visi įsipareigojimai | 488 | 246 | 565 | 336 | 1 663 | 82 | 682 | 509 | 25 847 |
| Nuosavas kapitalas | 10 679 | 15 021 | 26 021 | 31 559 | 45 297 | 43 335 | 48 955 | 32 677 | 13 612 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 203 NACE 9621 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Pjara" 2024 m. nurodė 78 853 € apyvartą, tai yra 75,9% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Vyrų ir moterų kirpyklų veikla“ veiklos srities įmonių Kelmė. Įmonė metus baigė patyrusi 4 065 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 25 847 €, o nuosavas kapitalas — 13 612 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Vyrų ir moterų kirpyklų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Barbershop Godfather | Skaidiškių k. | 77 917 | −19 083 | 4 |
| UAB WOXX Barbers | Vilnius | 77 075 | 6 479 | 2 |
| UAB "Mandras" | Kaunas | 76 981 | 66 | 3 |
| UAB "One Step Consulting" | Kaunas | 76 797 | 6 872 | 2 |
| UAB "Viavera" | Vilnius | 81 246 | 83 | 3 |
| MB "Alex Barber Shop" | Panevėžys | 81 310 | 9 567 | 1 |
| MB Jorre | Vilnius | 81 934 | 10 772 | — |
| MB "2 sūnūs" | Klaipėda | 74 424 | 1 338 | — |
Įtraukta į reitingus
- 4. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Kelmė) pagal apyvartą 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 47. vieta — TOP 100 įmonių vyrų ir moterų kirpyklų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▲ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 84. vieta — Didžiausios Kelmė įmonės pagal apyvartą 2024 m.▲ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 84. vieta — Didžiausios Kelmė įmonės pagal apyvartą 2024 m.▲ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 90. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kelmė savivaldybėje 2024 m.▼ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Kelmė) pagal apyvartą 2023 m.
- 7. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Kelmė) 2023 m.
- 62. vieta — Pelningiausios įmonės vyrų ir moterų kirpyklų veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 24 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 65. vieta — TOP 100 įmonių vyrų ir moterų kirpyklų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 72. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kelmė savivaldybėje 2023 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 88. vieta — Pelningiausios įmonės Kelmė mieste 2023 m.
- 88. vieta — Pelningiausios įmonės Kelmė savivaldybėje 2023 m.▼ 23 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 98. vieta — Didžiausios Kelmė įmonės pagal apyvartą 2023 m.
- 98. vieta — Didžiausios Kelmė įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 38. vieta — Pelningiausios įmonės vyrų ir moterų kirpyklų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 56. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kelmė savivaldybėje 2022 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 59. vieta — TOP 100 įmonių vyrų ir moterų kirpyklų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 65. vieta — Pelningiausios įmonės Kelmė savivaldybėje 2022 m.
- 85. vieta — Didžiausios Kelmė įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 55. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kelmė savivaldybėje 2021 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 94. vieta — Didžiausios Kelmė įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 20 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 51. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kelmė savivaldybėje 2020 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 74. vieta — Didžiausios Kelmė įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 58. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kelmė savivaldybėje 2019 m.
- 73. vieta — Didžiausios Kelmė įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Pjara" apyvarta?
2024 m. MB "Pjara" nurodė 78 853 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Pjara" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 4 065 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB "Pjara"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Vyrų ir moterų kirpyklų veikla“ (EVRK 9621), įsikūrusi Kelmė.
Norite išsamios įmonės analizės MB "Pjara"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą