MB "Nerika" — įmonės kodas 305803251
- Įmonės kodas
- 305803251
- PVN nr.
- LT100014997413
- Regionas / savivaldybė
- Alytaus r. sav.
- Miestas
- Domantonių k.
- Adresas
- Alytaus r. sav., Alovės sen., Domantonių k., Domantonių g. 24, LT-64103, 64103 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5640 — Maitinimo teikimo ir gėrimų tiekimo veiklos tarpininkavimo paslaugų teikimas
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Thu Jun 17
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2021–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 23 415 | 96 792 | 128 327 | 123 915 |
| Visos pajamos | 23 415 | 96 792 | 128 327 | 123 915 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 40 237 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 8 345 | 25 696 | 38 225 | 33 680 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 9 082 | 35 230 | 42 860 | 48 365 |
| Visi įsipareigojimai | 738 | 1 190 | 2 780 | 2 885 |
| Nuosavas kapitalas | 8 344 | 34 040 | 40 080 | 45 480 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 5 NACE 5640 įmonių (2024).
Trumpai
MB "Nerika" 2024 m. nurodė 123 915 € apyvartą, tai yra 3,4% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Maitinimo teikimo ir gėrimų tiekimo veiklos tarpininkavimo paslaugų teikimas“ veiklos srities įmonių Alytaus r. sav.. Įmonė uždirbo 33 680 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 27,2%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 885 €, o nuosavas kapitalas — 45 480 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Maitinimo teikimo ir gėrimų tiekimo veiklos tarpininkavimo paslaugų teikimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Henvaida" | Purmalių k. | 110 778 | 10 595 | 6 |
| MB "Pas Leną" | Vilnius | 75 112 | 4 595 | 2 |
| UAB "Jolumika" | Kaunas | 47 950 | 10 145 | 5 |
Įtraukta į reitingus
- 3. vieta — Pelningiausios įmonės apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Alytaus r. sav.) 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — TOP 24 įmonių apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Alytaus r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Didžiausi darbdaviai apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Alytaus r. sav.) 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Pelningiausios įmonės apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Alytaus r. sav.) 2023 m.
- 8. vieta — TOP 23 įmonių apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Alytaus r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 11. vieta — Didžiausi darbdaviai apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Alytaus r. sav.) 2023 m.
- 99. vieta — Pelningiausios įmonės Alytaus r. sav. savivaldybėje 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "Nerika" apyvarta?
2024 m. MB "Nerika" nurodė 123 915 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "Nerika" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 33 680 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 27,2%.
Kiek darbuotojų turi MB "Nerika"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB "Nerika"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Maitinimo teikimo ir gėrimų tiekimo veiklos tarpininkavimo paslaugų teikimas“ (EVRK 5640), įsikūrusi Domantonių k., Alytaus r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "Nerika"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą