MB Mugu LT — įmonės kodas 305396460
- Įmonės kodas
- 305396460
- PVN nr.
- LT100017909713
- Regionas / savivaldybė
- Šilalė
- Miestas
- Šilalė
- Adresas
- Šilalė, Slėnio g. 1, LT-75133, 75133 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4645 — Kvepalų ir kosmetikos priemonių didmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Sun Dec 15
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 766 | 9 001 | 17 000 | 13 044 | 3 812 |
| Visos pajamos | 0 | 766 | 9 001 | 17 000 | 13 044 | 3 812 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 88 | 506 | 7 479 | 2 152 | 195 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 84 | 481 | 7 105 | 2 144 | 185 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 19 444 | 20 503 | 20 062 | 19 622 | 19 815 |
| Trumpalaikis turtas | 100 | 167 | 172 | 4 992 | 6 207 | 6 225 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 10 817 | 2 945 | 376 | 8 | 33 |
| Nuosavas kapitalas | 100 | 184 | 665 | 7 770 | 8 913 | 9 099 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 232 NACE 4645 įmonių (2024).
Trumpai
MB Mugu LT 2024 m. nurodė 3 812 € apyvartą, tai yra 70,8% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Kvepalų ir kosmetikos priemonių didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Šilalė. Įmonė uždirbo 185 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 4,9%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 33 €, o nuosavas kapitalas — 9 099 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kvepalų ir kosmetikos priemonių didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Sveika kosmetika" | Vilnius | 3 964 | −3 415 | 2 |
| UAB "Luxe mane" | Vilnius | 4 120 | −2 471 | 1 |
| MB "Fordisė" | Vilnius | 3 300 | −286 | — |
| Mažoji bendrija "Gerovės natos" | Vilnius | 4 338 | −5 526 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė Doumons | Vilnius | 4 340 | −9 993 | 1 |
| MB "Belkos" | Kaunas | 3 283 | 222 | — |
| MB "Renama" | Žasliai | 3 180 | −588 | — |
| UAB "Classic Anew" | Vilnius | 4 456 | −9 153 | — |
Įtraukta į reitingus
- 93. vieta — Pelningiausios įmonės Šilalė savivaldybėje 2023 m.▼ 26 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 67. vieta — Pelningiausios įmonės Šilalė savivaldybėje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Mugu LT apyvarta?
2024 m. MB Mugu LT nurodė 3 812 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB Mugu LT dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 185 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 4,9%.
Kiek darbuotojų turi MB Mugu LT?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB Mugu LT?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kvepalų ir kosmetikos priemonių didmeninė prekyba“ (EVRK 4645), įsikūrusi Šilalė.
Norite išsamios įmonės analizės MB Mugu LT?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą